سه شنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۸
قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار / اخبار آزادگان / اتصال بنیاد به سامانه کارپوشه ملی ایرانیان برای اطلاع‌رسانی به ایثارگران

اتصال بنیاد به سامانه کارپوشه ملی ایرانیان برای اطلاع‌رسانی به ایثارگران

مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران از اتصال بنیاد به سامانه کارپوشه ملی ایرانیان برای اطلاع‌رسانی‌ به ایثارگران خبر داد.
اتصال بنیاد به سامانه کارپوشه ملی ایرانیان برای اطلاع‌رسانی به ایثارگران

خبرگزاری راست قامتان: علی‌رضا امینی با اعلام این خبر گفت: سامانه کارپوشه ملی ایرانیان در سال ۱۳۹۶ توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران جهت ارسال الکترونیکی بدون واسطه اعلان‌های رسمی دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی کشور به آحاد مردم و مؤسسات حقوقی که متقاضی دریافت خدمات دولتی و عمومی هستند، ایجادشده است.
وی افزود: ایران پوشه هر فرد صندوق دریافت نامه‌های اداری و رسمی به‌صورت الکترونیک است، از دیگر قابلیت‌های ایران پوشه امکان تعریف وکیل برای کاربر در صورت تقاضای کاربر است، همچنین در این سامانه تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی به‌عنوان کاربر در نظر گرفته‌شده‌اند و می‌توانند پس از فعال‌سازی کارپوشه خود، از خدمات آن استفاده کنند.
امینی درباره نحوه بهره‌برداری از این سامانه گفت: ازاین‌پس تمام اطلاع‌رسانی‌های رسمی بنیاد علاوه بر ارسال به شکل پیامک به ایران پوشه ایثارگران و خانواده محترم آنها نیز ارسال‌شده و از آن طریق قابل رهگیری خواهد بود.
مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد در خصوص هدف از اتصال به این سامانه تصریح کرد: سیاست کلی بنیاد طی سال‌های اخیر توسعه دولت الکترونیک در راستای تسهیل و تسریع ارائه خدمات بوده است، اتصال به سامانه کارپوشه ملی ایرانیان منجر به افزایش تعامل با مخاطبان سازمان شده که این موضوع یکی از شاخص‌های اساسی در توسعه‌یافتگی الکترونیکی یک سازمان محسوب می‌شود.
منیع: ایثار

درباره ی علیرضا آقا میرزایی

مطلب پیشنهادی

اصلاح جدول شماره (۴) بخشنامه شماره ۱۴۵۹۳/۲۰۰- ۲۱/۲/۱۳۸۸ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور موضوع شرط حضور در جبهه برای برخورداری از فوق العاده ایثارگری (بخشنامه شماره ۲۵۹۰۴۷ مورخ ۱۵/۵/۱۳۹۸ سازمان اداری و استخدامی کشور)

بخشنامه به کلیه دستگاه های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری شورای توسعه مدیریت و سرمایه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *