احکام ماده ۳۸ نیروهای وظیفه بر اساس مقررات نیروهای مسلح به زودی اجرایی می‌شود

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: احکام ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران مربوط به نیروهای وظیفه بر اساس مقررات نیروهای مسلح به زودی اجرایی می‌شود.

احکام ماده 38 نیروهای وظیفه بر اساس مقررات نیروهای مسلح به زودی اجرایی می‌شود

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، محمود پاکدل با اشاره به ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران گفت: برابر این ماده احکام آن دسته از مشمولان جانباز وظیفه که به واسطه حضور در جبهه از کارافتاده کلی شده‌اند طبق مقررات نیروهای مسلح هم طراز با پرسنل کادر نیروهای مسلح محاسبه و پرداخت خواهد شد.
وی افزود: پیش از این حقوق و دستمزد ۲۰ هزار نفر از این مشمولان به صورت علی‌الحساب پرداخت می شد و با توجه به پیگیری، رایزنی و هماهنگی‌های صورت گرفته با ستاد کل نیروهای مسلح و تغییرات انجام شده در سیستم حقوق و دستمزد و با اجرایی شدن سامانه حقوق نیروهای مسلح، احکام مربوطه پس از محاسبه و ابلاغ به بنیاد اجرایی خواهند شد./ ایثار

یک نظر

  1. آخه چه دیدگاهی به آقای پاکدل باید چشم روشنی داد این ماده ۳۸ سال ۹۱ یا نهایتا ۹۲و یا ۹۳ باید ابلاغ و اجرا میشد چند صد نفر از جانبازان به شهادت یا فوت شدن که به حق و حقوق خود نرسیدن و حالا هم اگه راست بگید و واقعا اجرا کنید با گناه کمتری سر به بالین میزارید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *