ادعای تفاوت در ارائه خدمات درمانی به جانبازان کذب است

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران ادعای مطرح شده در صفحه اجتماعی یکی از فعالین سیاسی مبنی بر وجود تفاوت در ارائه خدمات درمانی ارتز و پروتز به جانبازان را تکذیب کرد.

ادعای تفاوت در ارائه خدمات درمانی به جانبازان کذب است
به گزارش خبرگزاری راست قامتان، دکتر عبدالرضا عباسپور با اشاره به طرح ادعای تبعیض در ارائه خدمات درمانی به جانبازان عزیز تصریح کرد: در روزهای اخیر و در میانه گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در صفحه یکی از فعالین سیاسی ادعای وجود تبعیض در ارائه خدمات درمانی ارتز و پروتز جانبازان مطرح شده که کذب است و طرح آن در این روزها باعث تأسف و شگفتی است.
وی با اشاره به ادعای مطرح شده ادامه داد: خدمات بنیاد به همه جانبازانی که نیاز به پروتز دارند در سطح پیشرفته ارائه می‌شود و تفاوتی بین گروه‌های مختلف جانبازی وجود ندارد ضمن اینکه خدمات درمانی ایثارگران از طریق قرارداد با شرکت بیمه‌گر با پوشش کامل و برای همه جامعه ایثارگری پیش بینی شده و به همراه قرارداد منعقد شده به صورت شفاف منتشر شده است.
عباسپور با بیان اینکه بر خلاف ادعای مطرح شده ارائه خدمات به جانبازان سال‌ها پیش از «بنیاد جانبازان» به «بنیاد شهید و امور ایثارگران» منتقل شده و نهادی به نام «بنیاد جانبازان» وجود ندارد در مورد بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز تأکید کرد: بودجه خدمات رسانی به ایثارگران در لایحه بودجه سالانه تصویب و توسط سازمان برنامه و بودجه تخصیص می‌یابد و ادعای اینکه نهاد یا دستگاه دیگری این بودجه را تأمین می‌کنند نیز خلاف واقع است.
معاون بهداشت و درمان بنیاد خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری امکان دسترسی به مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران وجود دارد و می‌توان صحت اینگونه موضوعات را به راحتی بررسی و پیگیری کرد اما اینکه نگارنده پس از گذشت یک سال و در چهلمین سالگرد دفاع مقدس این ادعا را بدون استعلام صحت آن از مراجع مسئول به صورت عمومی منتشر می‌نماید شائبه برانگیز، جهت‌دار و قابل پیگیری است.
منبع: ایثار

یک نظر

  1. آقای معاون بهداشت و درمان گویا شما به علت همان کرونایی که فقط در بنیاد باعث به تعویق افتادن کمسیون شده ، از صندلی خود بلند نشدی و سری به مراکز درمانی طرف قرارداد نزدی یا چشم و گوش خود را نسبت به حجم زیاد اعتراض ایثارگران بسته اید . عملکرد بیمه دی اسف بار است . از معیشت و اجرای قوانین مربوط به جانبازان به بهانه نبود بودجه که غافل هستید لااقل از نظر درمانی این قشر درد کشیده را رها نکنید .
    چرا فقط برای اجرای قوانین مربوط به ایثارگران بودجه نیست ولی برای …….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *