اظهارات ایزدی درباره علت تأخیر و شیوه پرداخت همیاری جانبازان ۷۰درصد

اظهارات ایزدی درباره علت تأخیر و شیوه پرداخت همیاری جانبازان ۷۰درصد

معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران از استمرار واریز ماهیانه یک میلیون و دویست هزار تومان به جانبازان ۷۰درصد خبر داد.

ایزدی روز شنبه ۱۵ مهر ماه در گفت و گوی اختصاصی با فاش نیوز با اعلام استمرار واریز مبلغ مقرر شده از سوی نهاد ریاست جمهوری در بهمن ماه سال گذشته خاطرنشان کرد: جانبازانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران حقوق خود را دریافت می کنند به همراه حقوقشان این مبلغ را به صورت ماهیانه دریافت می کنند و شایعه قطع مبلغ واریزی به هیچ وجه صحت ندارد.

وی ادامه داد: جانبازان حالت اشتغال بخشی از این مبلغ را (حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ تومان) به همراه حقوق خود به صورت ماهیانه دریافت می کنند و مابقی را هم جداگانه به آنها پرداخت می کنیم و این پرداخت ها تاکنون استمرار داشته است.

معاون تعاون بنیاد شهید در پاسخ به این سووال که برخی از جانبازان از واریز نشدن این مبلغ گلایه داشتند اظهار داشت: شاید این موضوع مربوط به هفته قبل است اما از این هفته پرداخت ها به حالت عادی خود باز گشته است و اگر موردی را سراغ دارید که این مبلغ به حساب او واریز نشده است با اسم به ما اعلام کنید.

وی در این باره افزود: این مستمری چون موقت می باشد و با شهید شدن جانبازان قطع می شود و باید این مستمری را پایدار کنیم. سه پیشنهاد برای پایدار کردن این مستمری دادیم که مبلغ حدود ۶۰۰ الی ۷۰۰ هزار تومان با حقوق آنها پرداخت کردیم و مابقی را هم مانند گذشته به صورت جداگانه واریز کردیم. کسانی که بازنشسته کشوری یا لشکری هستند پیگیر آنها هم هستیم که این مبلغ در فیش حقوقی محل کارشان پرداخت شود. لذا این ماه کسانی که از ما حقوق نمی گرفتند کامل به حسابشان واریز شد و مابقی هم مقداری در فیش حقوقی و باقی هم جداگانه واریز کردیم.

ایزدی همچنین خاطر نشان کرد: به خاطر ایام تعطیلی عاشورا و تاسوعا قدری با تاخیر پرداخت شد. و هم محاسبات قدری پیچیده تر شد. در ماه های گذشته طبق روال، پنجم یا ششم هر ماه پرداخت می شد اما این ماه به خاطر دلایلی که گفتیم از چهارشنبه ی گذشته قدری با تاخیر پرداخت شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *