اعلام آخرین آمار صدور کارت شناسایی ایثارگران

مدیرکل پذیرش و امور اداری بنیاد شهید و ایثارگران آخرین آمار صدور کارت شناسایی ایثارگران را اعلام کرد.
​اعلام آخرین آمار صدور کارت شناسایی ایثارگران
به گزارش خبرگزاری راست قامتان، حجت‌الله فرهادی در خصوص آمار ثبت‌نام ایثارگران برای دریافت کارت شناسایی ایثارگران، گفت: تاکنون ۲۵۰ هزار کارت شناسایی ایثارگری جدید صادرشده و ۳۲۰ هزار نفر نیز ثبت‌نام کرده‌اند و بر اساس ویژگی‌های افراد واجد شرایط هنوز حدود ۳۰۰ هزار نفر برای دریافت کارت جدید ایثارگری ثبت‌نام نکرده‌اند که باید هر چه سریعتر اقدام کنند.
وی با تأکید بر اینکه مطابق مصوبه شورای عالی اداری، ایثارگران از تاریخ یک مردادماه ۱۳۹۷ نمی‌توانند با کارت‌های گذشته خود خدمات و تسهیلات دریافت کنند، خاطرنشان کرد: محدودیت زمانی برای ثبت‌نام ایثارگران و دریافت کارت وجود ندارد ولی دیگر با کارت‌های گذشته، ارائه خدمات و تسهیلات انجام نخواهد شد.
مدیرکل پذیرش و امور اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص نحوه ثبت‌نام ایثارگران برای دریافت این کارت‌ها گفت: ایثارگران معززی که در گذشته نام کاربری و رمز عبور خود را از سامانه خدمات الکترونیک ایثار دریافت کرده اند هر چه سریعتر برای ثبت درخواست دریافت کارت شناسایی ایثارگری اقدام کنند و افرادی که تاکنون در این سامانه ثبت‌نام نکرده‌اند باید یک‌بار به یکی از ادارات ارتباطات و مراجعات (هاتف) بنیاد شهید و امور ایثارگران در سطح شهرستان ها و استان ها مراجعه و پس از ثبت‌نام و دریافت نام کاربری و رمز عبور در سامانه خدمات الکترونیک، درخواست دریافت کارت ایثارگری را ثبت کنند.
وی تأکید کرد: ایثارگران گرامی در صورت تغییر آدرس محل سکونت باید حتماً نسبت به اعلام آدرس جدید به بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدام کنند تا برای دریافت کارت دچار مشکل نشوند. همچنین درصورتی‌که عکس‌های پرونده این عزیزان نیز قدیمی بوده و نیاز به تغییر داشته باشد باید به بنیاد مراجعه کنند و عکس جدید خود را در پرونده ثبت کنند./ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *