اعلام زمان‌بندی پرداخت سود مجمع سال ۱۳۹۷ موسسه اندوخته شاهد

خبرگزاری راست قامتان: بر اساس این جدول اعضای موسسه اندوخته شاهد می‌توانند در بازه‌های زمانی مشخص‌شده و با مراجعه به سایت شرکت ذخیره شاهد (بخش پرتال اعضا)، قسمت درخواست‌ها نسبت به ثبت درخواست سود خود اقدام کنند.
همان‌گونه که قبلاً نیز اعلام شد، سود تقسیم شده به ازای هر واحد سهمی که هریک از اعضای محترم در تاریخ ۲۹ مهرماه ۱۳۹۷ داشته‌اند، معادل مبلغ ۱۰۰ ریال است که اعضا می‌توانند از طریق سایت شرکت ذخیره شاهد (بخش پرتال اعضا) از میزان مجموع مطالبات خود باخبر شوند.
بر این اساس اعضایی که دارای تعداد واحد سهمی از ۱ تا ۸ هزار سهم هستند می‌توانند در فاصله زمانی ۱۹ تا ۲۹ دی‌ماه نسبت به ثبت درخواست سود خود اقدام کنند تا سود خود را در تاریخ ۶ بهمن دریافت کنند.
اعضای دارای ۸ هزار تا ۲۱ هزار سهم نیز می‌توانند در فاصله ۳۰ دی تا ۹ بهمن ثبت درخواست را انجام دهند تا سود مربوطه را در تاریخ ۵ اسفند دریافت کنند.
اعضای دارای ۲۱ هزار تا ۳۳ هزار سهم نیز در زمان ۱۰ تا ۲۰ بهمن‌ماه می‌توانند ثبت درخواست خود را انجام دهند و سود را در تاریخ ۲۶ اسفند دریافت کنند.
همچنین اعضای دارای ۳۳ تا ۶۰ هزار سهم از ۲۱ بهمن تا ۴ اسفند و اعضای دارای ۶۰ هزار سهم به بالا از ۵ تا ۱۴ اسفند می‌توانند نسبت به ثبت درخواست‌های خود اقدام کنند تا سود خود را به ترتیب در تاریخ‌های ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ و ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ دریافت کنند.
گفتنی است اعضایی که پرونده آنان به هر دلیلی مسدود است و وراث محترم اعضایی که فوت کرده‌اند، قیم اعضایی که به سن قانونی نرسیده‌اند و یا به هر دلیل حق تصرف در اموال آنان به قیم سپرده شده، اعضای محترمی که شماره حساب بانکی آنان دارای اشکال است و یا فاقد شماره حساب هستند و اعضایی که کد ملی آنان در سیستم جامع این شرکت ثبت نشده باید با در دست داشتن مدارک هویتی جهت رفع مشکل خود به رابطان و نمایندگان شرکت ذخیره شاهد مستقر در دفاتر ادارات یا ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران محل سکونت خود مراجعه کنند./ ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *