اعلام زمان درخواست نقل ‌و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت

اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران، زمان ثبت درخواست نقل و انتقال نیمسال اول ۱۴۰۲-۱۴۰۱ دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، اداره کل آموزش بنیاد در اطلاعیه‌ای به نقل از اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: ثبت درخواست نقل و انتقالات نیمسال اول ۱۴۰۲-۱۴۰۱ دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید از تاریخ ۵ مهرماه الی ۱۵ مهرماه از طریق مراجعه به وب سایت اداره کل شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت به نشانی https://vsa.behdasht.gov.ir و مراجعه به سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر امکان‌پذیر است.
در این اطلاعیه آمده است: متقاضیان شاهد و ایثارگر ورودی جدید در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای (پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی) می‌توانند درخواست خود را در سامانه ثبت نمایند تا بر اساس شرایط و ضوابط و اولویت‌های ایثارگری در کمیسیون ذیربط رسیدگی شود و پیگیری وضعیت درخواست انتقالی نیز از طریق سامانه مذکور و با استفاده از شماره دانشجویی و کد ملی میسر خواهد بود.
در پایان این اطلاعیه آمده است: انتقال دانشجو صرفاً از طریق سامانه مربوطه صورت می‌گیرد و فقط مدارک و تقاضاهای ارسال‌شده از طریق سامانه مورد بررسی و ملاک عمل خواهد بود و به درخواست‌هایی که خارج از سامانه اقدام شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد. دانشجویان موظفند پیش از انتخاب دانشگاه مقصد در سامانه، از ارائه مقطع و رشته تحصیلی در دانشگاه مورد نظر اطمینان حاصل نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *