اعلام زمان و نحوه ثبت درخواست انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی

اداره‌کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه‌ای به نقل از مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی زمان و نحوه ثبت تقاضای میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری راست قامتان در این اطلاعیه آمده است: ثبت‌نام متقاضیان میهمانی و انتقال نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ آغاز و تا ۷ دی ماه سالجاری از طریق سامانه مدیریت نقل و انتقالات معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی (منادا) به نشانی www.monada.iau.ir امکان‌پذیر است. همچنین تغییر رشته/گرایش و یا انتقال توأم با تغییر رشته/گرایش نیز در بازه زمانی یاد شده در محدوده شرایط و ضوابط تدوین‌ شده و از طریق ارسال فرم و مدارک مورد نیاز به مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی info@esargaran.iau.ir رسیدگی می‌شود.
اعلام نتایج انتقال و یا میهمان دانشجویان از طریق همان سامانه قابل‌ پیگیری و مشاهده است و اعلام نتایج تغییر رشته/گرایش و یا انتقال توأم با تغییر رشته/گرایش پیش از شروع نیمسال تحصیلی به متقاضیان اطلاع‌رسانی می‌شود.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: علاوه بر مشمولان ماده ۶۲ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران که پس از ثبت‌نام در واحد مبدأ انتقال یا میهمانی آن‌ها به هر یک از واحدهای دانشگاهی امکان‌پذیر است، میهمانی سایر ایثارگران شامل برادر و خواهر شهید، جانباز ۵ درصد تا ۲۴ درصد، همسر و فرزندان آنان، رزمنده با حداقل شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، همسر و فرزندان آنان به هر یک از واحدهای دانشگاهی و مطابق ضوابط اعلامی انجام خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *