اعلام نحوه‌ واگذاری ۲۱۰۵ قطعه زمین به ایثارگران خوزستانی

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: با پیگیری‌های انجام شده و شناسایی ایثارگران واجد شرایط، ۲۱۰۵ قطعه زمین در اختیار جامعه ایثارگری خوزستان قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، علی محمدیان در نشست کمیته تخصصی مسکن با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و روسای ادارات خوزستان از واگذاری ۲۱۰۵ قطعه زمین به جامعه ایثارگری خبر داد و گفت: بر اساس اجرای تفاهم‌نامه واگذاری زمین منعقده فی ما بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و استانداری خوزستان و نیز با توجه به مصوبه شانزدهمین شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت مبنی بر واگذاری زمین مسکونی به جامعه ایثارگری و با اشاره به پیگیری‌های انجام شده و شناسایی ایثارگران واجد شرایط، ۲۱۰۵ قطعه زمین در اختیار جامعه ایثارگری خوزستان قرار خواهد گرفت.
محمدیان با اشاره به اینکه همه مسوولان موظف به رفع مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستند، افزود: جامعه ایثارگران حق بزرگی بر گردن ما دارند که باید در راستای جبران ایثارگری‌های آنها تلاش کنیم. از جمله مشکلات آنها تامین مسکن است که بایستی در این راستا اقدامات لازم صورت گیرد.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با بیان اینکه در ارایه‌ خدمات به جامعه ایثارگران تلاش می‌کنیم، گفت: طرح واگذاری زمین را به دقت پیگیری می‌کنیم تا با تحقق این مهم مشکل مسکن این قشر معظم جامعه برطرف شود.
وی با اشاره به بررسی میزان پیشرفت فیزیکی و روند شناسایی و نام نویسی و تکمیل مدارک واجدین شرایط واگذاری زمین عنوان کرد: با همکاری روسای ادارات ظرف مدت ۱۰ روز آینده مدارک ۲۱۰۵ نفر از ایثارگران واجد شرایط در فاز نخست جمع آوری و به اداره کل راه و شهرسازی جهت اقدامات بعدی ارسال می‌شود.
انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *