افزایش خدمات برخط بنیاد شهید و امور ایثارگران در بخش مسکن

مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن اعلام افزایش خدمات برخط بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه مسکن به تشریح نحوه دریافت این خدمات پرداخت.

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، علیرضا امینی با اشاره به همه‌گیری ویروس کرونا گفت: در راستای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و ضرورت کاهش تردد ایثارگران در سطح شهر موضوع برخط سازی خدمات و توسعه دولت الکترونیک با جدیت بیشتری نسبت به گذشته در دستور کار بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار گرفته است.
وی افزود: پس از برخط سازی خدمات در حوزه‌های تسهیلات رفاهی، بهداشت و درمان، اشتغال و مسکن در دوره همه‌گیری ویروس کرونا، در این مرحله بخش دیگری از خدمات مسکن شامل «عوارض شهرداری»، «درخواست انشعاب آب»، «درخواست انشعاب برق»، «درخواست انشعاب گاز»، «درخواست انشعاب فاضلاب»، «عوارض نوسازی»، «عوارض پروانه ساختمانی» و «حق ثبت دفاتر اسناد رسمی» به‌صورت برخط ارائه می‌شوند.
مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص فرآیند دریافت این خدمات گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک ایثار، بخش مسکن- سایر خدمات مسکن، نسبت به ثبت درخواست و بارگذاری مدارک اقدام کنند. درخواست‌ها پس از گردش کار داخلی تبدیل به خدمت شده و در نهایت منجر به صدور معرفی‌نامه الکترونیکی می‌شود و لینک دریافت معرفی‌نامه برای متقاضیان از طریق پیامک ارسال می‌شود.
منبع: ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *