افزایش ۲۵ درصدی حقوق رزمندگان معسر از تیرماه جاری

خبرگزاری راست قامتان: عبدالرضا مصری با اشاره به اینکه رزمندگان معسر این افزایش ۲۵ درصدی را در سه ماهه اول امسال دریافت نکرده اند، افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته، برگزاری جلسه با سازمان مدیریت و برنامه ریزی، ستاد کل نیرو‌های مسلح و وزارت دفاع و در نهایت پس از امضاء صورتجلسه مربوطه و تخصیص پول، معوقات فروردین، اردیبهشت و خرداد ماه این افراد با حقوق تیر ماه به حسابشان واریز می‌شود.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی همچنین درباره افزایش فوق العاده مناطق جنگی برای بازنشستگان گفت:: ما معتقدیم شاغلین مناطق جنگی یعنی کسانی که در زمان جنگ در منطقه فعالیت داشته اند و هم اکنون بازنشسته شده اند، اما متاسفانه در قانون این مسئله شامل افرادی می‌شود که در حال حاضر مشغول به کار هستند.
وی خاطرنشان کرد: برای اصلاح این مشکل استحضاریه‌ای به کمسیون تخصصی فرستاده ایم که خوشبختانه تصویب شده و در صف نوبت برای ابلاغ به مجلس است.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: امیدواریم این استحضاریه مورد قبول شورای نگهبان قرار گرفته و فوق العاده مناطق جنگی شامل حال بازنشستگان نیز بشود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *