انتصاب مدیرکل امور مالی و ذیحسابی بنیاد شهید و امور ایثارگران

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «سید محمد مهدی موسوی» را به عنوان مدیرکل امور مالی و ذیحسابی بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد.
انتصاب مدیرکل امور مالی و ذیحسابی بنیاد شهید و امور ایثارگران
به گزارش خبرگزاری راست قامتان، متن حکم حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به این شرح است:

جناب آقای سید محمد مهدی موسوی
با سلام،
بنا به پیشنهاد معاون محترم توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران و نظر به تعهد و علاقه‌مندی شما به جامعه ایثارگری، جناب عالی را به سمت مدیرکل امور مالی و ذیحسابی بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب می‌نمایم.
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور با بسیج تمام امکانات و سرمایه‌های سازمان، با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید.
گفتنی است سید محمد مهدی موسوی جانباز و فرزند شهید گرانقدر حجت الاسلام سید رشید موسوی است و پیش از این در سمت‌ معاون مدیر کل امور مالی و ذیحسابی مشغول خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده است.
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی همچنین از خدمات حسین مارالانی تبریزی مدیرکل سابق امور مالی و ذیحسابی بنیاد شهید و امور ایثارگران که به افتخار بازنشستگی نائل شده است نیز تقدیر و تشکر کرد./ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *