انتصاب مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «حمید علی صمیمی» را به‌عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ منصوب کرد.
انتصاب مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ
خبرگزاری راست قامتان:متن حکم حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به این شرح است:

جناب آقای حمید علی صمیمی
با سلام
نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقه‌مندی شما به جامعه ایثارگری، جناب‌عالی را به سمت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ منصوب می‌نمایم.
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور با بسیج تمام امکانات و سرمایه‌های سازمان با رویکردی فرهنگی، تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی و آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید.
سید محمدعلی شهیدی

منبع: ایثار

یک نظر

  1. سلام خدمت مدیرکل محترم ایثارگران وجانبازان شوهر اینجانب جانباز شیمیایی واز ناحیه ی سر ترکش خورده اند ایشان اهل ریا نبوده وبه هیچ عنوان حاضر نیستند در باره ی جبهه وجنگ که خدمت کرده اند چیزی بگویند وخاطراتش را فقط برای من تعریف کرده اند ایشان بر اثر ضربه ی ترکش استخوان شقیقه ندارن واز ناحیه ی ریه اسیب جدی بهشان وارد شده ما دارای چهار فرزند هستیم که همه بیکار هستند وحقوق بازنشستگی شوهرم کفاف خرجمان را نمی دهد وخودم خانه دارم ایشان بااین وجود ۱۲%جانبازی دارند ایا سزاوار نبود درصد جانبازی ایشان را بیشتر می دادند کمسیون پزشکی اهواز وتهران رفتند وگفتند درست میشه اما اقدامی نشده چهار یا پنج بار ایشان با این حالش یک پایش اهواز ویک پایش تهران است چکار می تونیم بکنیم شوهرم بارها زجر کشیدنش را از ناحیه ی سر وریه دیدم اگر شما لطف کنید رسیدگی کنید ممنونم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *