بارگذاری اپلیکیشن شاهد کودک در کافه بازار

اپلیکیشن شاهد کودک به همت گروه مجلات شاهد به‌منظور بهره‌برداری در کافه بازار بزرگ‌ترین فروشگاه نرم‌افزاری ایرانی قرارگرفته است.

بارگذاری اپلیکیشن شاهد کودک در کافه بازار

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، «شاهد کودک» به‌عنوان یکی از مجلات قدیمی و پرطرفدار گروه مجلات شاهد، طی سالیان اخیر با محتوای تخصصی ادبیات کودک مانند داستان، شعر و سرگرمی میهمان کودکان ایرانی بوده است، گروه مجلات شاهد به‌تازگی اپلیکیشن شاهد کودک را در کافه بازار بزرگ‌ترین فروشگاه نرم‌افزاری ایرانی قرار داده و هم‌اکنون تازه‌ترین شماره این ماهنامه از کافه بازار قابل دانلود و دریافت است.
در این اپلیکیشن امکانی فراهم‌شده تا علاقه‌مندان بتوانند آثار خود را از قبیل تصاویر، فیلم و صدا به شاهد کودک ارسال کنند تا قبل از بررسی در ماهنامه و اپلیکیشن منتشر شود، همچنین مخاطبان شاهد کودک می‌توانند آثار مکتوب خود را از قبیل نقاشی، شعر، داستان از طریق لینک «خبرنگار کوچولو» در اپلیکیشن شاهد کودک ارسال کنند.
با توجه به اینکه سیاست تولید رسانه‌های الکترونیکی، باعث افزایش فراگیری و اطلاع‌رسانی سریع به مخاطبان می‌شود، بنیاد شهید و امور ایثارگران در راهبردی استراتژیک استفاده حداکثری از رسانه‌های الکترونیکی را هدف‌گذاری کرده و به همین منظور سامانه mag.navideshahed.com را با ظرفیت امکان استفاده رایگان از کتاب، مجلات و مقالات حوزه ایثار و شهادت ایجاد کرده است.
گفتنی است علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ماهنامه شاهد کودک و این اپلیکیشن می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۸۳۵۱۰۸- ۰۲۱ تحریریه شاهد کودک و سامانه شاهد الکترونیک به نشانی mag.navideshahed.com و پست الکترونیکی shahedekoodak@gmail.com تماس حاصل نمایند.
منبع:ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *