با دستور حجت الاسلام شهیدی صورت گرفت؛ دستور العمل استخدام جامعه ایثارگری در بنیاد شهید و امور ایثارگران ابلاغ شد

خبرگزاری راست قامتان، حجت الاسلام و المسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید دستور العمل استخدام ایثارگران در این نهاد و شرکت های تابعه را ابلاغ کرد.   

 در راستای تحقق اهداف اشتغال و رفع این مشکل برای خانواده های شهدا و ایثارگران حجت الاسلام شهیدی دستورالعمل به کارگیری ایثارگران در بنیاد شهید و شرکت های تابعه را ابلاغ کرد.

در این ابلاغیه آمده است که هرگونه جذب و استخدام باید صرفا با هماهنگی اداره کل اشتغال و کارافرینی بنیاد شهید صورت گیرد و هرگونه جذب غیر ایثارگر مغایر با ضوابط می باشد.

همچنین در ابلاغیه حجت الاسلام شهیدی که خطاب به مدیران بنیاد شهید عنوان شده آمده است: در راستای اجرای ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر اعمال سهمیه از سوی شرکت ها لازم است کلیه واحدهای ذیربط این دستورالعمل در زمان انعقاد قرارداد با شرکتهای تابعه در خصوص اجرای سهمیه ۲۵ درصد این قشر مکرم آنان را مکلف به اجرای آن نمایند.

امیدواریم این اقدام شایسته بنیاد شهید که در راستای ایجاد اشتغال برای خانواده های محترم شهدا و جامعه ایثارگری می باشد با دقت و سرعت از سوی مجموعه های مسئول بنیاد شهید پیگیری شود تا شاهد رضایتمندی این قشر عزیز و معزز باشیم.

 

یک نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *