با رای قاطع ۹۸/۷۴ درصدی سهامداران حاضر در مجمع، افزایش سرمایه تصویب شد

صبح امروز پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۷ ، مجمع عمومی فوق العاده با دستور جلسه افزایش سرمایه شرکت به میزان ۶۲/۴۴  درصد راس ساعت ۱۰ صبح در محل اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد که در نهایت با رای ۹۸/۷۴ درصدی سهامداران افزایش سرمایه به تصویب رسید.

به گزارش خبرگزاری راست قامتان ، به نقل از روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در این مجمع عمومی فوق العاده، صاحبان سهام و یا وکلای سهامدار به تعداد ۱۶۰ میلیون و ۶۷۳ هزار و ۵۱۴ سهم حضور داشتند که در این زمینه ۱۵۸ میلیون و  ۶۲ هزار و ۹۲۶ رای موافق برای تصویب افزایش سرمایه ۶۲/۴۴ درصدی ثبت شد.

بر پایه این گزارش ۷۴ صدم درصد از سهامداران به میزان یک میلیون و ۱۹۵ هزار و ۴۵۶ رای به این دستور جلسه رای مخالف دادند و ۵۳ صدم درصد معادل ۸۵۷ هزار و ۱۳۲ سهم، آرا ممتنع و یا مخدوش به صندوق انداخته بودند.

 بر همین اساس مصوبه ی مجمع عمومی در قالب صورتجلسه ای تنظیم و به امضاء اعضا هیات رئیسه و ناظرین رسید تا جهت ثبت نهایی در سامانه کدال به بورس ارسال شود.

مطابق قانون تجارت نماد شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان تا لحاظ شدن مصوبه مجمع عمومی  متوقف خواهد شد و پس از آن افزایش سرمایه برای تمامی سهامداران شرکت به میزان ۶۲/۴۴ درصد منظور می شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *