برخورد قاطعانه قوه قضائیه با اختلاس در بنیاد شهید!

نماینده ایثارگر مجلس، برخورد قاطعانه قوه قضائیه با مفسدان پرونده اختلاس در بنیاد شهید و امور ایثارگران را خواستار شد.

 خبرگزاری راست قامتان: امیر خجسته نماینده ایثارگر مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی مجلس با تمجید از اقدام قاطعانه قوه قضائیه در اجرای مجازات حکم اعدام برای سلطان قیر تاکید کرد: ما امیدواریم این حرکت اخیر قوه قضائیه که قابل تقدیر است در رابطه با متهمان پرونده بنیاد شهید و امور ایثارگران اعمال شود.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جامعه هدف و ایثارگران منتظر اقدام قوه قضائیه در رابطه با مفسدان اقتصادی اختلاس در پرونده بنیاد شهید هستند و متاسفانه بیش از ۲۷ ماه از این انتظار سپری شده است و نباید بیشتر از این روند آن طولانی تر شود.

نماینده آزاده استان همدان در خانه ملت یادآور شد: در این راستا در ملاقاتی که با آقای خلفی در قوه قضائیه داشتم درخواست کتبی خود را برای تعیین تکلیف پرونده بنیاد شهید به آیت الله آملی ارائه دادم و از ایشان خواستم که هر چه زودتر خروجی آن را به مردم و ایثارگران اعلام کند.

خجسته نماینده مردم همدان در مجلس دهم در پایان یادآور شد: اگرچه متاسفانه بسیاری از متهمان پرونده اختلاس در بنیاد شهید و امور ایثارگران با سپردن وثیقه در حال حاضر بیرون از زندان بسر می برند، اما مسئولان قوه قضائیه قول دادند که به طور ویژه موضوع در دستور کار قرار گیرد و به نتیجه برسد./ فاش نیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *