برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های یزد، خوزستان، لرستان و خراسان رضوی

کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان‌های یزد، خوزستان، لرستان و خراسان رضوی برگزار شد.

برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های یزد، خوزستان، لرستان و خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، غلامرضا طائبی مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به حضور تیم کمیسیون پزشکی بنیاد به‌منظور بررسی پرونده‌های ماده ۲۲ و ۲۶ ایثارگران و خانواده معظم شهدا در استان لرستان گفت: این کمیسیون در تاریخ ۹ تیرماه طی ۴ جلسه فشرده در شهرستان خرم‌آباد به پرونده ۱۹۷ نفر از متقاضیان گرامی رسیدگی کرد.

وی در خصوص برگزاری این کمیسیون در استان خراسان رضوی نیز گفت: کمیسیون تعیین درصد استان خراسان رضوی با حضور تیم تخصصی متشکل از متخصص داخلی و چشم، ۲ متخصص اعصاب و روان و متخصص ENT و متخصص ارتوپدی و جراحی عمومی برگزار شد و تعداد ۴۱۴ نفر از این عزیزان مورد ویزیت قرار گرفتند. همچنین ۳۰ نفر از جانبازان عزیز مدافع حرم نیز در طول ۲ روز برگزاری این کمیسیون مورد ویزیت متخصصان قرار گرفتند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: اعضای تیم کمیسیون پزشکی متشکل از متخصصین، دبیر و کارشناسان این اداره کل برای بررسی و ویزیت جانبازان استان یزد در تاریخ ۱۴ تیرماه به شهرستان یزد اعزام شدند و طی برگزاری ۴ جلسه به بررسی و ویزیت ۲۰۹ نفر از جانبازان این استان پرداختند.
طائبی در پایان گفت: کمیسیون پزشکی تعیین درصد استان خوزستان نیز در روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه با دعوت از متقاضیان و جانبازان تعیین درصد مجدد و حق پرستاری موضوع ماده ۲۶ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران در محل کمیسیون پزشکی اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه ۲ اهواز برگزار شد. این کمیسیون با حضور ۷ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۳۴۷ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی، توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند./ ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *