برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های قم، البرز، ایلام و گلستان

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های قم، البرز، ایلام و گلستان خبر داد.
برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های قم، البرز، ایلام و گلستان

خبرگزاری راست قامتان: حمیدرضا حبیب‌اللهی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی در استان قم، گفت این کمیسیون با حضور تیم تخصصی و با دعوت از ۲۱۶ نفر از جانبازان متقاضی شرکت در کمیسیون مربوط به ماده ۲۶ و ۲۲ در تاریخ دوم آبان ماه برگزار شد.
وی ادامه داد: حاضران در این کمیسیون مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند و ۱۸۶ نفر از متقاضیان مشمول حق پرستاری دائم و ۲ نفر نیز مشمول دریافت حق پرستاری موقت تشخیص داده شدند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص کمیسیون پزشکی استان البرز نیز گفت: تیم تخصصی این اداره کل متشکل از ۸ پزشک متخصص، یک دبیر و ۲ کارشناس با دعوت از ۲۰۶ نفر از جانبازان و متقاضیان شرکت در کمیسیون پزشکی در تاریخ ۹ آبان ماه برگزار شد.
حبیب‌اللهی ادامه داد: در این کمیسیون از مجموع ۲۰۶ نفر مدعوین، ۱۸۱ نفر از جانبازان و متقاضیان در جلسات کمیسیون حضور یافتند و مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند که در پایان ۳۷ نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و ۸ نفر نیز مشمول دریافت حق پرستاری شدند.
وی درباره برگزاری کمیسیون پزشکی در ایلام نیز اظهار کرد: تیم تخصصی این اداره کل متشکل از ۶ پزشک متخصص، یک دبیر و ۲ کارشناس و همچنین با دعوت از ۲۱۱ نفر از جانبازان و متقاضیان شرکت در کمیسیون پزشکی و ۲۰۹ پرونده خانواده در روزهای ۹ و ۱۰ آبان ماه برگزار شد.
حبیب الهی افزود: در این کمیسیون از مجموع ۲۱۱ نفر مدعوین، ۲۰۱ نفر از جانبازان و متقاضیان در جلسات کمیسیون حضور یافتند و مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند که در پایان ۱۸ نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و ۴۷ نفر نیز مشمول دریافت حق پرستاری شدند.
در ضمن در روز جمعه تیم پزشکی به بررسی تعداد ۲۹۹ پرونده خانواده شهدا پرداخت که ۱۹۳ نفر مشمول دریافت حق پرستاری شدند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص کمیسیون پزشکی استان گلستان نیز گفت: تیم تخصصی این اداره کل متشکل از ۱۰ پزشک متخصص، یک دبیر و ۲ کارشناس و همچنین با دعوت از ۴۱۹ نفر از جانبازان و متقاضیان شرکت در کمیسیون پزشکی در روزهای ۲ و ۳ آبان ماه برگزار شد.
وی بیان کرد: در این کمیسیون از مجموع ۴۱۹ نفر مدعوین، ۳۵۷ نفر از جانبازان و متقاضیان در جلسات کمیسیون حضور یافتند و مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند که در پایان ۶۶ نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و ۸۱ نفر نیز مشمول دریافت حق پرستاری شدند.
منبع:ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *