برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های زنجان و آذربایجان غربی

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های زنجان و آذربایجان غربی خبر داد.

برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های زنجان و آذربایجان غربی

خبرگزاری راست قامتان: حمیدرضا حبیب الهی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی حق پرستاری در استان آذربایجان غربی گفت، این کمیسیون در روزهای ۳۰ آبان و ۱ آذرماه با حضور ۵ نفر پزشک متخصص، یک دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد.
وی ادامه داد: در این کمیسیون از مجموع ۴۲۴ نفر از مدعوین، ۳۹۴ نفر از جانبازان و متقاضیان در جلسات کمیسیون حضور یافتند و مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند و ۳۱۵ نفر از متقاضیان مشمول دریافت حق پرستاری و ۷۷ نفر نیز ضمن تأیید حق پرستاری، افزایش درصد داشتند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص بررسی کمیسیون پزشکی افزایش درصد جانبازی استان زنجان، گفت: این کمیسیون در روزهای ۳۰ آبان و ۱ آذرماه با اعزام ۷ نفر پزشک متخصص، یک دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد.
وی افزود: در این کمیسیون از مجموع ۲۰۰ نفر از مدعوین، ۱۴۷ نفر از جانبازان و متقاضیان در جلسات کمیسیون حضور یافتند و مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند و پس از بررسی ۲۰ نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و ۱۷ نفر مشمول افزایش حق پرستاری شدند، همچنین ۳۰۹ پرونده حق پرستاری خانواده شهدا نیز در استان زنجان بررسی شد که ۲۲۹ نفر مشمول دریافت حق پرستاری شدند./ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *