برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های همدان، قم و آذربایجان شرقی

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری جلسات کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان‌های همدان، قم و آذربایجان شرقی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری راست قامتان، دکتر حمیدرضا حبیب‌اللهی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان همدان گفت: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان همدان در تاریخ دوم بهمن‌ماه با حضور ۷ نفر از متخصصان، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۱۳۴ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی مورد معاینه قرار گرفتند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان قم نیز گفت: این کمیسیون در تاریخ دوم بهمن با حضور ۷ نفر از متخصصان، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی برگزار شد و ۱۳۷ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.
وی در خصوص برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان آذربایجان شرقی نیز گفت: کمیسیون تعیین درصد جانبازان این استان در روزهای دوم و سوم بهمن‌ماه با حضور  ۷ نفر از متخصصان، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و طی جلسات این کمیسیون ۲۶۰ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.
منبع: ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *