برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در شهرستان‌های استان تهران و کرمانشاه

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در شهرستان‌های استان تهران و استان کرمانشاه خبر داد.

برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در شهرستان‌های استان تهران و کرمانشاه

خبرگزاری راست قامتان: حمیدرضا حبیب‌اللهی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی در شهرستان‌های استان تهران، گفت: این کمیسیون با حضور تیم تخصصی متشکل از ۸ پزشک متخصص، دبیر و ۲ کارشناس و با دعوت از ۲۳۲ نفر از جانبازان متقاضی شرکت در کمیسیون در تاریخ ۲۸ شهریورماه برگزار شد.
وی ادامه داد: در این کمیسیون از مجموع ۲۳۲ نفر مدعوین، ۱۶۸ نفر از جانبازان و متقاضیان در جلسات کمیسیون حضور یافتند و مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند و ۳۷ نفر از متقاضیان مشمول افزایش درصد جانبازی و ۱۰ نفر نیز مشمول دریافت حق پرستاری تشخیص داده شدند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص کمیسیون پزشکی استان کرمانشاه نیز گفت: تیم تخصصی این اداره کل متشکل از ۸ پزشک متخصص، دبیر و ۲ کارشناس و همچنین دعوت از ۴۲۲ نفر از جانبازان و متقاضیان شرکت در کمیسـیون پزشکی در روزهای ۲۸ و ۲۹ شهریورماه برگزار شد.
حبیب‌اللهی ادامه داد: در این کمیسیون از مجموع ۴۲۲ نفر مدعوین، ۳۵۰ نفر از جانبازان و متقاضیان در جلسات کمیسیون حضور یافتند و مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند که در پایان ۵۹ نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و ۱۵ نفر مشمول دریافت حق پرستاری تشخیص داده شدند./ ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *