برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در فارس، سمنان و کهگیلویه و بویر احمد

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های فارس، سمنان و کهگیلویه و بویر احمد خبر داد.

برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در فارس، سمنان و کهگیلویه و بویر احمد

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، حمیدرضا حبیب‌اللهی با اشاره به اعزام تیم تخصصی پزشکی بنیاد به استان فارس گفت: این تیم متشکل از ۴ پزشک متخصص، دبیر و ۲ کارشناس و از ۴۲۱ نفر از جانبازان و متقاضـیان برای شرکت در این کمیسیون دعوت به عمل آمده بود که ۳۷۷ نفر در روزهای ۷ و ۸ شهریور در کمیسیون حضور یافتند که از این تعداد ۲۱۹ نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و ۲۸ نفر نیز مشمول دریافت حق پرستاری شدند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان سمنان گفت: کمیسیون پزشکی بنیاد متشکل از ۶ پزشک متخصص، دبیر و ۲ کارشناس و با دعوت از ۲۱۳ نفر از جانبـازان و متقاضـیان شرکت در کمیسیون پزشکی در اسـتان سمنان برگزار شد.
حبیب‌اللهی افزود: این کمیسیون در تاریخ ۷ شهریور با حضور ۱۸۸ نفر از جانبازان و متقاضـیان برگزار شد که ۳۲ نفر مشـمول افزایش درصد جانبازی و ۴۰ نفر مشمول دریافت حق پرستاری شدند.
وی همچنین در خصوص اعزام تیم کمیسیون پزشکی به استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این تیم متشکل از ۷ پزشک متخصص، دبیر و دو کارشناس به این استان اعزام شد.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: ۳۵۱ نفر از ۴۰۲ جانباز و متقاضی دعوت شده جهت شرکت در کمیسیون پزشکی در روزهای ۷ و ۸ شهریور در کمیسیون حضور یافتند که ۵۰ نفر مشـمول افزایش درصد جانبازی و ۳۳ نفر مشمول دریافت حق پرستاری شدند./ ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *