برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در همدان، خوزستان و خراسان رضوی

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های همدان، خوزستان و خراسان رضوی خبر داد.
برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در  همدان، خوزستان و خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، حمیدرضا حبیب‌اللهی با اشاره به اعزام تیم تخصصی پزشکی بنیاد به استان همدان، گفت: این تیم متشکل از ۶ پزشک متخصص، یک دبیر و ۲ کارشناس بود. در این کمیسیون از ۲۱۷ نفر از جانبازان و متقاضـیان برای شرکت در این کمیسیون دعوت به عمل آمده بود که ۲۰۰ نفر در روزهای ۱۴ و ۱۵ شهریور در کمیسیون حضور یافتند که از این تعداد ۲۶ نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و ۱۰ نفر نیز مشمول دریافت حق پرستاری شدند.
وی اضافه کرد: ضمنا در روز جمعه تیم پزشکی به بررسی تعداد ۲۹۹ پرونده خانواده شهدا نیز پرداخت که ۲۰۹ نفر مشمول دریافت حق پرستاری شدند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان خوزستان گفت: کمیسیون پزشکی بنیاد متشکل از ۶ پزشک متخصص، یک دبیر و ۲ کارشناس و با دعوت از ۴۰۸ نفر از جانبـازان و متقاضـیان شرکت در کمیسیون پزشکی در استان خوزستان برگزار شد.
حبیب‌اللهی افزود: این کمیسیون در روزهای ۱۴ و ۱۵ شهریور با حضور ۳۴۸ نفر از جانبازان و متقاضـیان برگزار شد که ۴۳ نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و ۳۵ نفر مشمول دریافت حق پرستاری شدند.
وی همچنین در خصوص اعزام تیم کمیسیون پزشکی به استان خراسان رضوی گفت: این تیم متشکل از ۶ پزشک متخصص، دبیر و دو کارشناس به این استان اعزام شد.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: ۳۵۴ نفر از ۴۰۸ جانباز و متقاضی دعوت شده جهت شرکت در کمیسیون پزشکی در روزهای ۱۴ و ۱۵ شهریور در کمیسیون حضور یافتند که ۶۲ نفر مشـمول افزایش درصد جانبازی و ۳۵ نفر مشمول دریافت حق پرستاری شدند./ ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *