دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار / اخبار جانبازان / برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در ۴ استان کشور

برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در ۴ استان کشور

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های کرمان، فارس، آذربایجان غربی و مازندران خبر داد.
به گزارش خبرگزاری راست قامتان، غلامرضا طائبی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد ترکیبی در استان کرمان گفت: این کمیسیون در روزهای ۲۴ و ۲۵ آبان ماه با حضور ۷ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۳۷۶ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
وی افزود: کمیسیون پزشکی تعیین درصد ترکیبی استان فارس نیز در روزهای ۲۴ و ۲۵ آبان با حضور ۷ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ نفر کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۳۴۸ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیر جنگی، توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره کمیسیون پزشکی تعیین درصد ترکیبی استان آذربایجان غربی نیز گفت: این کمیسیون در تاریخ ۲۴ آبان با حضور ۶ نفر از متخصصین، دبیر و کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۲۰۶ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیر جنگی، توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
طائبی ادامه داد: کمیسیون پزشکی حالت اشتغال استان مازندران نیز در روزهای ۲۴ و ۲۵ آبان با حضور ۴ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۳۷۰ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیر جنگی، توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.

درباره ی علیرضا آقا میرزایی

مطلب پیشنهادی

ارائه توضیحات و توصیه‌هایی در خصوص آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران به ارائه توصیه‌ها، توضیحات و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *