برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در ۵ استان کشور

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های کرمان، قزوین، مازندران، خوزستان و لرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری راست قامتان، غلامرضا طائبی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی حق پرستاری والدین شهدا در استان کرمان گفت: این کمیسیون در تاریخ ۱۹ و ۲۰ مهرماه ۱۳۹۷ با حضور معاون بهداشت و درمان استان برگزار شد که تعداد ۷۵۰ فقره پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت.
وی افزود: کمیسیون پزشکی تعیین درصد استان قزوین نیز در تاریخ ۱۹ مهرماه ۱۳۹۷ با حضور ۷ متخصص، ۱ دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و تعداد ۲۱۰ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی، توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد استان مازندران گفت: کمیسیون پزشکی تعیین درصد استان مازندران در تاریخ ۱۹ مهرماه ۱۳۹۷ با حضور ۸ نفر از متخصصین، یک نفر دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و تعداد ۱۹۵ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی، توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
وی ادامه داد: کمیسیون پزشکی تعیین درصد استان خوزستان در شهرستان اهواز در تاریخ ۱۹ و ۲۰ مهرماه ۱۳۹۷ با حضور ۷ نفر از متخصصین، یک دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و تعداد ۳۹۵ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی، توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
طائبی همچنین با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد و حق پرستاری والدین شهدا در تاریخ ۱۹ و ۲۰ مهرماه ۱۳۹۷ در استان لرستان خاطرنشان کرد: کمیسیون پزشکی تعیین درصد با حضور ۷ نفر از متخصصین، یک دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی، توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند، ضمناً تعداد ۴۰۱ فقره پرونده مربوط به‌حق پرستاری والدین شهدا نیز مورد رسیدگی و بررسی قرار گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *