برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در ۶ استان کشور

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون‌های پزشکی بنیاد در استان‌های ایلام، تهران، لرستان، شهرستان‌های استان تهران، کردستان و بوشهر خبر داد.

خبرگزاری راست قامتان:، غلامرضا طائبی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد ترکیبی در استان ایلام گفت: این کمیسیون در روز اول آذرماه با حضور ۷ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۲۰۸ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند. همچنین در روز دوم آذرماه نیز کمیسیون حق پرستاری خانواده‌های شهدا در این استان برگزار شد که ۳۰۰ پرونده در این کمیسیون مورد رسیدگی قرار گرفت.
وی در خصوص برگزاری کمیسیون‌های پزشکی استان تهران نیز گفت: ۹ جلسه کمیسیون پزشکی تعیین درصد، ۱ جلسه کمیسیون عالی حضوری و ۱ جلسه کمیسیون بررسی حق پرستاری والدین شهدا در آبان ماه ۱۳۹۷ در استان تهران با حضور متخصصین، دبیران و کارشناسان این اداره کل در قالب تیم‌های تخصصی برگزار شد و ۵۲۲ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های جنگی توسط متخصصان ویزیت شدند و ۱۳۸ پرونده حق پرستاری والدین شهدا نیز مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: کمیسیون پزشکی تعیین درصد ترکیبی استان لرستان نیز در تاریخ ۱ آذرماه با حضور ۸ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۲۱۷ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند. در روز ۲ آذرماه نیز کمیسیون حق پرستاری خانواده‌های شهدای این استان برگزار شد که تعداد ۲۷۰ پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت.
طائبی در پایان گفت: کمیسیون پزشکی حق پرستاری والدین شهدای شهرستان‌های استان تهران در تاریخ ۲۴ آبان ماه با حضور دبیر و متخصصین مربوطه برگزار شد و ۳۷۰ فقره پرونده مربوط به این عزیزان توسط تیم تخصصی مورد بررسی قرار گرفت. همچنین کمیسیون پزشکی حق پرستاری والدین شهدای استان کردستان نیز در تاریخ اول آذرماه با حضور دبیر و متخصصین مربوطه برگزار شد که ۴۲۳ پرونده توسط تیم تخصصی مورد بررسی قرار گرفت. کمیسیون پزشکی حق پرستاری والدین شهدای استان بوشهر نیز در تاریخ اول آذرماه با حضور دبیر و متخصصین مربوطه برگزار شد و ۳۲۰ پرونده مورد بررسی قرار گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *