برگزاری کمیسیون پزشکی در کرمانشاه، البرز، زنجان و قزوین

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان در استان‌های کرمانشاه، البرز، زنجان و قزوین خبر داد.

برگزاری کمیسیون پزشکی در کرمانشاه، البرز، زنجان و قزوین

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، غلامرضا طائبی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان در استان کرمانشاه گفت: این کمیسیون در تاریخ ۱۸ مردادماه با حضور ۷ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی در استان کرمانشاه تشکیل شد که متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی، توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
وی افزود: همچنین کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان زنجان نیز در تاریخ ۱۱ مردادماه با حضور ۶ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۱۸۲ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصین مورد معاینه قرار گرفتند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان در استان البرز نیز گفت: این کمیسیون در تاریخ ۱۸ مرداد با حضور ۸ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل و ۱۹۴ نفر از متقاضیان توسط متخصصین ویزیت شدند.
طائبی ادامه داد: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان قزوین نیز در تاریخ ۱۸ مرداد با حضور ۷ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی، توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *