بی برنامه‌گی دولت موجب سرگردانی ایثارگران شده است

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: برای پرداخت هزینه درمانی ایثارگران از دستگا‌ها و وزارتخانه‌هایی که در آن مشغول به کار هستند باید زیرساخت های مصوبه تهیه و منابع آن در بودجه سال آینده دیده شود. سپس اقدام به محدود کردن هزینه درمانی ایثارگران و جانبازان از بنیاد شهید و ایثارگران شود.

خبرگزاری راست قامتان: حسن نوروزی در رابطه با عدم پرداخت هزینه های درمانی ایثارگران و جانبازان شاغل و بازنشسته گفت: متاسفانه براساس مصوبه جدید دولت پرداخت هزینه های درمانی ایثارگران و جانبازان از بنیاد شهید و امور ایثارگران جدا شده و برعهده دستگاه هایی است که در آن مشغول به کار هستند.

دستگاه‌ها توانایی پرداخت هزینه درمانی ایثارگران را ندارند

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : با توجه به اینکه در بودجه سال ۹۷ برای دستگا‌ه‌ها و وزارتخانه ها بودجه مشخصی برای پرداخت هزینه درمانی ایثارگران و جانبازان تعریف نشده بود، عملا امکان پرداخت این هزینه‌ها نیز وجود نداشته است. این بی برنامه بودن ظلمی در حق ایثارگران بوده و بنیاد شهید مکلف به پرداخت هزینه درمانی همه جامعه ایثارگری است.

لزوم توجه به هزینه درمانی ایثارگران در بودجه ۹۸ 

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به سرگردانی ۴۰۰ هزار ایثارگر گفت: در صورتی که قرار است هزینه درمانی ایثارگران از دستگا‌ها و وزارتخانه‌هایی که در آن مشغول به کار هستند پرداخت شود، ابتدا باید زیرساخت های مصوبه تهیه و منابع آن در بودجه سال آینده دیده شود، سپس اقدام به محدود کردن هزینه درمانی ایثارگران و جانبازان از بنیاد شهید و ایثارگران شود.

 نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر بسیاری از ایثارگران با مشکلات بیمه‌ای مواجه هستند،تصریح کرد: بدون شک بعضی از کارشناسان و مدیران درون دولت، با ایثارگران مخالفت‌هایی دارند./خانه ملت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *