تخصیص ۷۵۰ میلیارد تومان برای اعطای وام به ایثارگران روستایی

مدیر عامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران از تخصیص ۷۵۰ میلیارد تومان برای اعطای وام به ایثارگران روستایی در سال جاری خبر داد.

تخصیص 750 میلیارد تومان برای اعطای وام به ایثارگران روستاییبه گزارش خبرگزاری راست قامتان، رضا ریاحی مدیر عامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در سال جاری ۷۵۰ میلیارد تومان برای اعطای وام به جامعه ایثارگر روستایی در نظر گرفته شده است و این وام با کارمزد ۶ درصد به ایثارگران در روستاهای کشور واگذار می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: ایثارگران روستایی برای دریافت وام می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی کارا که متعلق به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، نام نویسی کنند و محدودیتی برای دریافت وام فوق برای سایر اعضای خانواده ایثارگر (پدر، مادر، همسر، فرزند و همچنین خواهر و برادر) وجود ندارد.

مدیر عامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران یادآور شد: مبلغ ۷۵۰ هزار میلیارد تومان، ۳۰ هزار نفر از ایثارگران روستایی را در بر می‌گیرد و حداقل مبلغ وام بستگی به فرد ایثارگر دارد و حداکثر مبلغی که به این منظور در نظر گرفته شده تا سقف ۵۰ میلیون تومان است.

بازپرداخت ۶۰ ماهه وام ۵۰ میلیون تومانی

ریاحی به نحوه بازپرداخت وام ویژه ایثارگران جامعه روستایی اشاره کرد و گفت: بازپرداخت وام‌های فوق برای مبلغ ۵۰ میلیون تومان ۶۰ ماهه است و ایثارگران روستایی یک سال پس از دریافت وام، باید نسبت به بازپرداخت آن اقدام کنند.

وی همچنین تاکید کرد: ایثارگران روستایی تا پایان مرداد ماه سال جاری برای نام نویسی و دریافت وام فرصت دارند و می‌توانند با مراجعه به سایت کارا ثبت نام و درخواست وام خود را ثبت کنند./باشگاه خبرنگاران جوان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *