تدوین سند راهبردی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر

مدیر عامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر تصریح کرد: در راستای فرهنگ سازی مناسب، سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر سند راهبردی را تدوین کرده است که بر اساس آن مسائل فرهنگی در مجموعه هتل های کوثر از جمله ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نگاه ویژه به ایثارگران مورد توجه قرار گرفته است.
به گزارش خبرگزاری راست قامتان، علی عباس کمری در نشست خبری سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر، با اشاره به اینکه مجموعه هتل‌های کوثر در سال جاری نسبت به سال گذشته با استقبال خوب گردشگران به ویژه جامعه ایثارگری روبرو شده است، گفت: در سال گذشته به ۶۲ هزار و ۷۵۰ نفر از ایثارگران عزیز خدمات اقامتی در مجموعه هتل‌های کوثر ارائه شد.

وی افزود: عملکرد هتل‌های کوثر در شش ماه سال جاری نشان می‌دهد درآمد این بخش افزایش و هزینه‌های آن کاهش یافته است.
مدیر عامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر در ادامه درباره سطح اشغال هتل‌ها توسط مهمانان اظهار داشت: مجموعه هتل‌های کوثر از شهریور سال ۹۶ تا شهریور سال ۹۷، میزبان ۲۲۳ هزار و ۲۴۲ مهمان داخلی و ۲۷ هزار و ۷۳۶ مهمان خارجی بوده است.
کمری ضمن اشاره به بازسازی و ارتقاء رتبه در برخی از هتل‌های مجموعه کوثر، بیان کرد: مراحل پایانی ساخت هتل پنج ستاره امام رضا (ع) در مشهد مقدس در حال انجام است و در حال حاضر به مرحله تجهیز رسیده است که این بخش توسط پیمانکار تکمیل خواهد شد.
وی با تأکید بر لزوم ایجاد زیرساخت‌های فرهنگی، تصریح کرد: در راستای فرهنگ سازی مناسب، سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر سند راهبردی را تدوین کرده است که بر اساس آن مسائل فرهنگی در مجموعه هتل‌های کوثر از جمله ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نگاه ویژه به ایثارگران مورد توجه قرار گرفته است.
وی همچنین از توجه ویژه این سازمان به قرآن و موضوعات قرآنی خبر داد و گفت: در راستای ارج نهادن به جایگاه قرآن در میان کارکنان بنیاد، سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر میزبان مسابقات قرآنی ۵۰۰ نفر از کارمندان بنیاد شهید و امور ایثارگران در مشهد مقدس بود.
کمری درباره شیوه‌های خدمات رسانی به جامعه ایثارگران از سوی این سازمان نیز اظهار داشت: طی توافقی که با معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران منعقد شده، مجموعه هتل‌های کوثر میزبان خانواده‌های شهدا و ایثارگران در قالب اردوهای ایثارگران است که این امر به صورت رایگان انجام می‌شود. همچنین خانواده‌های شاهد و ایثارگر می‌توانند مستقیماً به هر یک از این هتل‌ها مراجعه کنند و از تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.
مدیر عامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر با بیان اینکه مطابق اهداف تعیین شده مجموعه هتل‌های کوثر باید در سال ۱۴۰۴ رتبه نخست در میان هتل‌های کشور را کسب کنند از بازسازی و نوسازی هتل‌های کوثر گفت و افزود: مطابق برنامه‌ریزی انجام شده هتل‌های رامسر، هتل قدس، ایثار کردان کرج و همچنین هتل هویزه تهران بازسازی و نوسازی می‌شوند و در هتل هویزه از نیروی خورشیدی به عنوان انرژی پاک استفاده خواهد شد./ایثار

یک نظر

  1. سلام حاج آقامیرزایی خداقوت ؛ شهریورماه امسال خانواده ۳نفره(جانبازآزاده۳۵درصد)درهتل کوثررامسربرای۳روز ۴شب اقامت بدون غذایکمیلیون هشتصدهزارتومان هزینه دریافت کرده اند-مدیرعامل سیاحتی کوثربادروغ وعوامفریبی هایش(ماننداکثرنامدیران مسئول درمملکت)باعث کدرشدن فرهنگ ایثاروشهادت وبالطبع باعث تیرگی فرهنگ ایثار درنگاه فرزندان ایثارگران میشوند-دشمنان واقعی منافقین سودجواقتصادی هستند. الهی ریشه خناثان منافق را بخشکاند – من التوفیق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *