جزئیات پرداخت مطالبات ایثارگران اعلام شد

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران جزئیات پرداخت مطالبات ایثارگران را اعلام کرد.
جزئیات پرداخت مطالبات ایثارگران اعلام شد

به گزارش خبرگزاری راست قامتان به نقل از «ایثار» محمود پاکدل با اشاره به دستور رییس جمهور و تلاش‌های رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پرداخت مطالبات باقی مانده خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: خوشبختانه دستور تخصیص مبلغ ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان جهت پرداخت بخشی از مطالبات جامعه ایثارگری توسط رییس سازمان برنامه و بودجه صادر شد و پرداخت این مطالبات از ابتدای هفته جاری آغاز شده است.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد با بیان اینکه پرداخت این مطالبات بر اساس قانون مصوب صورت می‌گیرد، افزود: پاداش پایان خدمت شهدای بازنشسته تا پایان سال ۱۳۹۷ و همچنین حدود ۳۵ درصد از مطالبات ذخیره مرخصی شهدای بازنشسته سال‌های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ در این مرحله پرداخت شد. همچنین بخشی از مطالبات معوق جانبازان حالت اشتغال مشمول ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران نیز به صورت علی‌الحساب و بر اساس گروه‌بندی پرداخت شده است.
وی با تشریح جزئیات مطالبات معوق جانبازان حالت اشتغال مشمول ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تصریح کرد: پرداخت این مطالبات بر اساس قانون و با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح در حال انجام است و با توجه به اینکه هنوز احکام قطعی جانبازان مشمول ماده ۳۸ صادر نشده مبلغ تخصیص یافته به‌صورت علی‌الحساب پرداخت شد و تسویه مطالبات این عزیزان منوط به صدور احکام از سال ۹۱ تاکنون است که توسط معاونت تعاون و امور اجتماعی و معاونت توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران و از طریق ستاد کل نیروهای مسلح در حال پیگیری است.
پاکدل در پایان خاطرنشان کرد: پاداش پایان خدمت شهدای بازنشسته سال ۱۳۹۸ طی روزهای آینده پرداخت خواهد شد و مابقی مطالبات ایثارگران نیز در مراحل بعدی و پس از تأمین اعتبار لازم پرداخت می‌شود.
انتهای پیام/

۳ دیدگاه

  1. با سلام از مسئولین بنیادشهید و ایثارگران تقاضا دارم اگر مطالبات ایثارگران بحق است نسبت پرداخت آن اقدام فرمائید تا بعضی ایثارگران خود را مهربانتر از دایه نشان ندهند. بعضی از آقایان ایثارگر همدیگر را متهم می کنند که شما از نام ایثار گران سوءاستفاده می کنید من بودم که حق وحقوق ایثارگران را گرفتم.مانمی دانیم برای اینکه حق و حقوقمان را که می دهند منت دار چه کسی باشیم.هر کس زود از خواب بیدار می شود می گوید من بودم که حق شما را گرفتم به حرف فلانی گوش نکنید.

    • سلام ، هر شخصی که بگوید من این کار را کرده ام ۱۰۰ درصد در اشتباه است و حتماً می خواهد از ایثارگران عزیز سوء استفاده کند، ما فقط خبرهای روز بنیاد را به اطلاع ایثارگران می رسانیم ، اگر هم موفقیتی به دست آمده است به همت تمام ایثارگران بوده که در گردهمایی ها شرکت داشته اند نه یک فرد خاص

  2. چرا همه جانبازان همسان سازی نشدند آقای رئیس بنیاد باید حقوق و پاداش و حق ماموریت وحق جلسات هدایای و غیره دریافتی خودش را اعلام کند چقدر او میگیرند جانبازان باید ده ها برابر بیشتر بگیرند جون از جان خود مایه گذاشتنت بر شما مسئولین با گذشت بیش از ۳۵ سال هنوز به ما ظلم میکنید فرزندان ما بیکار هستند ومجرد وبالا ی ۳۰ سال سن دارند ولی بدبختی اینجاست که بعد از این همه سال شما مشغول آباد کردن قبرستان هستید افتخار هم میکنید گلزار درست کردن شما نشان میدهد هنوز در قبرستان هستید و منتظر زنده ها هستید خاک بر سر شما که آقای نو بخت باید برای شما تصمیم بگیرد که حق جانبازان را بدهید یا ندهید مردن برای شما بهتر است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *