حضور شرکت متُد در رویداد ملی اینوتک سلامت

مدیرعامل شرکت متُد با اعلام خبر حضور این شرکت در رویداد ملی اینوتک سلامت به تشریح فعالیت‌های شرکت متُد در این رویداد پرداخت.

حضور شرکت متُد در رویداد ملی اینوتک سلامت

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، مهدی معصومی با اعلام اینکه شرکت متُد در راستای حمایت از تولید ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی در رویداد ملی اینوتک سلامت حضور یافت افزود: این رویداد زیر نظر دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با حضور تیم‌های علاقه‌مند به کارآفرینی و دارای ایده، سیاست‌گذاران و دست‌اندرکاران حوزه سلامت، شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌ها و نهادهای بازارساز حوزه سلامت، سرمایه‌گذاران و پارک‌های علم و فناوری حوزه سلامت و شرکت‌هایی که نیاز به تجهیزات تخصصی حوزه سلامت داشتند در بوستان گفت‌وگو برگزار شد.

وی افزود: شرکت متُد با نمونه‌هایی از قطعات مورد نیاز خود که شامل مواردی چون اندام مصنوعی، مفاصل، پنجه‌ها، قطعات اندام فوقانی، قطعات ویلچر و مواد شیمیایی است در این رویداد حاضر شد. این قطعات عمدتآ از طریق نمونه‌های خارجی تأمین می‌شوند و با حضور در این رویداد تلاش کردیم تا از ظرفیت‌های موجود در کشور استفاده کنیم.
مدیرعامل شرکت متُد با اشاره به ارائه نمونه‌ای از همکاری‌های این شرکت با شرکت‌های تولیدکننده لوازم و تجهیزات حوزه سلامت داخل گفت: در راستای تشریح نحوه همکاری با شرکت‌ها اقدام به برپایی میزگردی در این رابطه کردیم که با استقبال مناسبی از سوی مخاطبان روبرو شد. در طول این رویداد بیش از ۱۳ شرکت مختلف برای همکاری با شرکت متُد جهت تولید تجهیزات مورد نیاز اعلام آمادگی کردند که در حال حاضر مشغول بررسی شرایط این شرکت‌ها جهت همکاری هستیم./ ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *