حقوق ایثارگران ، حقوق کارکنان بنیاد

خبرگزاری راست قامتان : شرایط ایثارگران حالت اشتغالی که از بنیاد دریافتی دارند بحرانی است و اقدامات خلاف قانون دولت ، بنیاد و نیروهای مسلح مانع از احقاق حقوق  قانونی آنان است .

جای تعجب دارد !!! در جایی که حقوق حالت اشتغال مشمولین این قانون باید معادل حقوق همطرازان کادر نیروهای مسلح با دو درجه بالاتر محاسبه شود لکن سالهاست این عزیزان بازیچه دولت ، نیروهای مسلح و بنیاد می باشند.  متولیان امر همه خفه خون گرفته اند و صدایشان در نمی آید . غافل از این هستند که اعتبار و پشتوانه میز و صندلی آنان فداکاری همین افراد بوده است که شهید و جانباز و آزاده شده اند. اضافه کار مدیران بنیاد بیش از حقوق حالت اشتغال یک شهید و یک جانباز ازکارافتاده بنیاد است . بعد چطور انتظار دارید اینان مدافع حقوق قانونی ایثارگران باشند. تشکلهای ایثارگری باید مطالبه کنند و بخواهند دریافتی مدیران و کارکنان بنیاد با دریافتی از بابت حقوق حالت اشتغال ایثارگران مقایشه شود تا بدانند چه بر سر ایثارگران آورنده اند . این در حالیست که حقوق حالت اشتغال  ایثارگران باید دو درجه یا دو  رتبه بالاتر از حقوق شاغلین باشد.

دولتی ها و مجلسی ها باید کور و کر و لال باشند که این ظلم و بی قانونی را ببینند و دم  فرو بندند والا اگر یک جو غیرت و جوانمردی وجود داشت نباید این اتفاق می افتاد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *