حکمت کارت سه استان تحویل داده شد

استان های آذربایجان غربی، شرقی و اردبیل حکمت کارت های خود را دریافت کردند.

خبرگزاری راست قامتان: حمود تبریزی مدیر کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، حکمت کارت های استان های آذربایجان غربی، شرقی و اردبیل که در گروه اول دریافت حکمت کارت ها بودند به مراکز بنیاد در این سه استان تحویل داده شد.

وی گفت: مابقی کارت ها نیز تا پایان بهمن ماه تحویل گرفته خواهند شد و سپس طی یک ابلاغیه از سوی مرکز، توزیع حکمت کارت ها از بنیادهای واقع در مراکز شهرستان ها به صورت سراسری آغاز خواهد شد.

رحمان اصلی زاده معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی ادامه داد: تاکنون نزدیک به ۶ هزار حکمت کارت برای ایثارگران استان تهیه شده است که در اختیار مراکز شهرستان ها قرار دارد.

مهدی فعال مسکین مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی افزود: نزدیک به ۷ هزار حکمت کارت برای ایثارگران حقوق بگیر استان تهیه شده است که احتمالا این آمار افزایش می یابد.

یاسر شاهی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل نیز گفت: تاکنون بیش از ۲ هزار ۵۰۰ حکمت کارت به دست مارسیده است که باید توزیع آن به صورت سراسری ابلاغ شود.

گفتنی است طبق توافق صورت گرفته بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت دفاع، حکمت کارت برای تمام ایثارگرانی که از بنیاد حقوق دریافت می کنند، امکان خرید به صورت اقساطی از فروشگاه های اتکا را فراهم خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *