خجسته خبر داد: ورود کمیسیون صنایع مجلس به واردات قاچاق ۳۴ هزار خودرو به کشور/گزارش هفته های آتی در صحن علنی مجلس قرائت می شود سرویس اقتصادی

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، از تهیه گزارش کمیسیون صنایع درباره وارردات قاچاق ۳۴ هزار خودرو به کشور برای قرائت در صحن علنی مجلس خبر داد.
امیر خجسته

امیر خجسته در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به واردات غیرقانون و قاچاق چند هزار خودرو به کشور، گفت: در زمنیه واردات غیرقانونی، غیرمتعارف و قاچاق اقدامات خوبی صورت گرفته است که از جمله این اقدامات ورود کمیسیون صنایع و معادن و اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی به موضوع این تخلفات است.

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس شورای اسلامی، با تشریح اقدامات کمیسیون صنایع درباره بررسی تخلفات، افزود: این کمیسیون در حال حاضر گزارشی در این باره برای ارائه به صحن علنی مجلس تهیه می کند و این گزارش بررسی ها در حال جمع بندی بوده تا طی هفته های آتی در اسرع وقت در صحن علنی مجلس قرائت شود.

دادستان کل کشور  با قدرت به پرونده واردات قاچاق خودرو ورود کرده است

وی با بیان اینکه ۳۴ هزار خودرو به صورت غیرقانونی و قاچاق وارد کشور شده که اسناد آن موجود است، ادامه داد: این اسناد به قوه قضاییه ارسال شده است که دادستان کل کشور نیز با قدرت به این پرونده ورود کرده است.

نماینده مردم همدان و فامنین، یادآور شد: همه مسئولان نظارتی و قضایی باید ورود قدرتمندانه به موضوع ثبت سفارش‌های جعلی و ورود و ترخیص غیرقانونی خودرو از گمرک داشته باشند.

فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در برابر ورود غیرقانونی خودرو از مبادی رسمی کشور ایستادگی می کند

وی با اشاره به تلاش های فراکسیون متبوعش برای بررسی و پیگیری پرونده واردات غیرقانونی خودرو، افزود: فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در برابر ورود غیرقانونی کالا به ویژه خودرو از مبادی رسمی کشور ایستادگی می کند.

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس شورای اسلامی، در پایان ابراز امیدواری کرد که این پرونده در کمیسیون های تخصصی مجلس و قوه قضاییه منجر به برخورد جدی با تخلفات و متخلفان در این حوزه شود. /

پایان پیام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *