دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار / اخبار آزادگان / خدمات نظام‌وظیفه ایثارگران الکترونیکی می‌شود

خدمات نظام‌وظیفه ایثارگران الکترونیکی می‌شود

خبرگزاری راست قامتان: مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: الکترونیکی کردن خدمات مربوط به نظام‌وظیفه خانواده معظم شهدا و ایثارگران در دستور کار بنیاد قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، محمود تبریزی با حضور در غرفه بنیاد در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ، اعطای وام ازدواج، فروش نیم‌بهای بلیط هواپیمایی و قطارهای رجا را از تسهیلات الکترونیکی بنیاد در حوزه تسهیلات رفاهی معرفی کرد و اظهار داشت: طبق ماده ۵۰ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران، فرزندان شهدا و جانبازان حتی جانبازان ۵ درصد به بالاتر، می‌توانند وام ازدواج دو برابری دریافت کنند، بر این اساس از طریق سامانه بانک مرکزی بدون نیاز به مراجعه حضوری بنیاد و پس از استعلام از بنیاد، وام ۳۰ میلیونی ازدواج به فرزندان شاهد و ایثارگر تعلق می‌گیرد.
وی ادامه داد: فروش بلیط نیم‌بهای هواپیما و قطارهای رجا به ایثارگران نیز از طریق الکترونیکی پس از واردکردن کد ملی و استعلام از بنیاد، بدون نیاز به مراجعه حضوری ایثارگران و دریافت معرفی‌نامه انجام می‌شود.
تبریزی خاطرنشان کرد: الکترونیکی کردن خدمات مربوط به نظام‌وظیفه خانواده معظم شهدا و ایثارگران در دستور کار بنیاد قرار دارد./ایثار

درباره ی علیرضا آقا میرزایی

مطلب پیشنهادی

ارائه توضیحات و توصیه‌هایی در خصوص آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران به ارائه توصیه‌ها، توضیحات و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *