در بنیاد شهید استان لرستان بویژه شهر خرم آباد چه می گذرد؟؟

بنام الله پاسدار حرمت خون شهیدان

در بنیاد شهید استان لرستان بویژه شهر خرم آباد چه می گذرد؟؟

 

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، مطلع شدیم که تنی چند ازمسئولین بنیاد مرکز به خرم آباد سفر کرده برای بررسی مسائل و مشکلات بنیاد شهید که این هیئت به سرپرستی آقای پاکدل معاونت تعاون بنیاد مرکز بوده و همیشه عرف بر این است که در این بازرسی ها به عیادت چند خانواده شهید و ایثارگر هم سر کشی میشود که کار خوب و خدا پسندانه ای است. ولی جای سؤال دارد که چرا همیشه از افراد خاصی عیادت می شود  و کاملاً مشخص است مثل روز روشن که از جانب مسئولین بنیاد که از و ابستگان این عزیزان هستند هدایت می گردد. ایکاش حداقل این بار را به عیادت خانواده شهید زنده می رفتید که مناسبت اربعین شهادتش بود.. یا به عیادت آن جانبازانی که سالیان زیادی است از دیدن فرزندان خود بعلت جانبازی محرومند و جانباز عزیزی که دو پایش را از روز مجروحیتش قطع گردیده و یا آن خانواده شهیدی که فرزندش هنوز در حسرت دیدن یکبار پدرش هنوز غصه دار است چون بعد از پدر متولد شده و………………..

و ایکاش مسئولین بنیاد استان لرستان دست از این تبعیض هایشان برای همیشه بر دارند به خدای محمد چنین مدیرانی لیاقت این مدیریت جهادی و سنگین را ندارند و به زور به این صندلی ها چسبیده اند چون برای خود و اقوامشان سود پر منفعتی دارد که خوردنی نیست

و روزی در حلُقومشان گیر می کند و حتی به بنیاد مرکز اعلام می نمائیم که باید با اینگونه مدیرانی که چنین تبعیضی قائل می شوند بر خورد قاطعی نماید.

 

جمعی از جانبازان استان لرستان

شهرستان خرآباد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *