پنج شنبه , آبان ۶ ۱۴۰۰
قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار / اخبار جانبازان / رسیدگی به ۱۲۷۸ پرونده در کمیسیون تعیین درصد بنیاد در ۵ استان

رسیدگی به ۱۲۷۸ پرونده در کمیسیون تعیین درصد بنیاد در ۵ استان

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد (تعیین درصد) در استان‌های همدان، البرز، فارس، اصفهان و مرکزی و رسیدگی به پرونده حدود ۱۲۷۸ متقاضی در این استان‌ها خبر داد.

خبرگزاری راست قامتان،غلامرضا طائبی با اشاره به درخواست برگزاری کمیسیون پزشکی در استان‌های مختلف کشور گفت: با توجه به درخواست استان همدان مبنی بر برگزاری کمیسیون تعیین درصد، این کمیسیون در تاریخ ۴ تیرماه و طی ۴ جلسه با حضور متخصصین مربوطه برگزار شد که در این جلسات پرونده ۲۱۴ متقاضی مورد بررسی و ویزیت قرار گرفت.
وی افزود: کمیسیون تعیین درصد در استان البرز نیز در تاریخ ۳۱ خردادماه برگزار شد و در این تاریخ طی ۴ جلسه پرونده ۲۲۵ متقاضی با حضور متخصصین بررسی شد. همچنین در همین تاریخ کمیسیون تعیین درصد در استان فارس برگزار شد که در این کمیسیون پرونده ۲۰۴ متقاضی تحت بررسی قرار گرفت.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برگزاری کمیسیون تعیین درصد در استان اصفهان گفت: این کمیسیون در تاریخ ۳۱ خرداد و اول تیرماه طی ۸ جلسه با حضور متخصصین در این استان برگزار شد که طی این مدت پرونده ۴۲۵ متقاضی بررسی شد.
طائبی در پایان گفت: کمیسیون تعیین درصد استان مرکزی نیز در تاریخ ۲۸ خردادماه برگزار شد که در این تاریخ پرونده ۲۱۰ متقاضی طی ۴ جلسه با حضور متخصصین مورد بررسی قرار گرفت.

منبع: ایثار

درباره ی علیرضا آقا میرزایی

مطلب پیشنهادی

ارائه توضیحات و توصیه‌هایی در خصوص آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران به ارائه توصیه‌ها، توضیحات و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *