رسیدگی به ۹۲۸ پرونده در کمیسیون تعیین درصد بنیاد در ۳ استان

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد (تعیین درصد) در استان‌های قم، اردبیل و کرمان و رسیدگی به پرونده حدود ۹۲۸ متقاضی در این استان‌ها خبر داد.
رسیدگی به 928 پرونده در کمیسیون تعیین درصد بنیاد در 3 استان

به گزارش راست قامتان، غلامرضا طائبی با اشاره به درخواست برگزاری کمیسیون پزشکی در استان‌های مختلف کشور گفت: با توجه به درخواست استان قم برای برگزاری کمیسیون تعیین درصد، این کمیسیون در تاریخ ۷ تیرماه با حضور اعضای تیم کمیسیون پزشکی بنیاد متشکل از متخصصین، دبیر و کارشناسان این اداره کل برای بررسی پرونده‌های خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان طی ۴ جلسه در این استان برگزار شد که طی این جلسات حدود ۳۰۰ پرونده مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به برگزاری این کمیسیون در استان اردبیل گفت: کمیسیون تعیین درصد در این استان نیز طی ۴ جلسه با حضور متخصصین برگزار شد و در این جلسات پرونده ۲۱۶ متقاضی بررسی شد. همچنین در جلسه مشترک با مدیرکل بنیاد این استان داشتیم، موضوعات و موارد مرتبط با کمیسیون بررسی شد و بازدیدی نیز از فرآیند برگزاری کمیسیون در این استان صورت گرفت.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص برگزاری کمیسیون در استان کرمان گفت: تیم کمیسیون پزشکی متشکل از ۷ متخصص، ۲ کارشناس و دبیر در تاریخ ۷ تیرماه وارد استان کرمان شد و نخستین روز حضور در این استان با برگزاری ۴ جلسه در شهرستان زرند و ویزیت و بررسی پرونده‌های این استان به پایان رسید. در تاریخ ۸ تیرماه نیز ۴ جلسه این کمیسیون در شهرستان کرمان برگزار شد که در مجموع این ۲ روز ۴۱۲ پرونده تحت بررسی قرار گرفت./ ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *