رعایت سهمیه ۲۵ درصدی استخدام خانواده شهدا و ایثارگران

در دیدار اعضای فراکسیون شاهد مجلس با رئیس بنیاد شهید بر ضرورت افزایش تسهیلات مسکن برای ایثارگران و خانواده شهدا با توجه به افزایش هزینه‌های ساخت و ساز و رعایت سهمیه ۲۵درصدی استخدامی تاکید شد.
نشست فراکسیون شاهد با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، اعضای فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی ( روز دوشنبه، ۱۰ آذرماه ) با حجت الاسلام سید محمد علی شهیدی محلاتی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار و گفت و گو کردند.

در این نشست موضوعاتی مانند اشتغال فرزندان معظم شهدا و ایثارگران و رعایت سهمیه ۲۵ درصدی در استخدام های شرکتی و قراردادی، اعتراض شدید ایثارگران به خدمات ارائه شده توسط بیمه تکمیلی و عدم حل مشکلات مربوط به این بیمه، افزایش تسهیلات مسکن با توجه به افزایش هزینه های ساخت و ساز و خرید زمین، افزایش پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، پرداخت مجدد فوق العاده ایثارگری و برقراری مجدد ماموریت آموزشی فرزندان جانبازان و ایثارگران مطرح شد.

همچنین صیانت از خانواده‌ها و فرهنگ ایثار و شهادت، رفع مشکلات مربوط به کمیسیون پزشکی، پرداخت سود سهام شاهد به خانواده معظم شاهد و ایثارگر و پیگیری مشکلات مربوط به همسران شهدا از جمله موضوعات مطروحه در نشست امروز بود./ خانه ملت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *