سامانه « SOC» در مرکز حراست بنیاد رونمایی می‌شود

مدیرکل مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران از فعالیت دو سامانه الکترونیکی «سحابا» و «SOC» در مرکز حراست بنیاد خبر داد و گفت: سامانه «SOC» تا دو ماه آینده رونمایی خواهد شد.

​ سامانه « SOC» در مرکز حراست بنیاد رونمایی می‌شود

 خبرگزاری راست قامتان: سجاد قاسمی مدیرکل مرکز حراست بنیاد با حضور در غرفه بنیاد در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ، از فعالیت دو سامانه الکترونیکی «سحابا» و «SOC» در مرکز حراست بنیاد خبر داد و گفت: صیانت از اطلاعات درون‌سازمانی و جمع‌آوری مسائل به وقوع پیوسته از وظایف حراست در سازمان است که در این راستا طراحی سامانه «SOC» از سال ۱۳۹۶ آغازشده و تا دو ماه آینده رونمایی از این سامانه انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: سامانه  SOC تمام حملات خارج از سازمان را از طریق شبکه اینترنت رصد می‌کند و در درگاه‌ها جلوی حملات خارج از سازمان را می‌گیرد.
وی افزود: سامانه سحابا شرایط و فعالیت‌های پرسنل بنیاد و سازمان‌های تابعه و نیز پرسنل مرکز و حراست‌های استان‌ها در کل کشور را رصد کرده و موضوعات مختلفی ازجمله اصالت کارت، مهر و جعل سربرگ بنیاد از طریق این سامانه بررسی می‌شود، از سوی دیگر تخلفات احتمالی پرسنل توسط جامعه هدف به این سایت ارسال و سپس بررسی می‌شود./ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *