سه شنبه , اردیبهشت ۲۷ ۱۴۰۱
قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار / اخبار جانبازان / سهمیه قطعی بنزین ایثارگران هفته آینده مشخص می شود

سهمیه قطعی بنزین ایثارگران هفته آینده مشخص می شود

نشست تصمیم گیری قطعی درباره افزایش یا تثبیت سهمیه سوخت خودروی ایثارگران هفته آینده برگزار می شود…

خبرگزاری راست قامتان: “حسین اسرافیلی” مدیر عامل انجمن جانبازان نخاعی کشور در گفتگوی اختصاصی با اعلام این مطلب اظهار داشت: قرار شد در روز شنبه هفته آینده نشستی با هدف افزایش سهمیه سوخت خودروی ایثارگران با حضور مسئولان بنیاد شهید و دست اندرکاران وزارت نفت برگزار تا طی آن تصمیم قطعی در مورد نحوه تقسیم بندی سهمیه بنزین ایثارگران اتخاذ شود.

وی افزود: بعد از برگزاری این نشست و تعیین سهمیه بنزین برای گروه های خاص ایثارگران، نحوه و چگونگی آن به سمع و اطلاع جامعه ایثارگری خواهد رسید.

این جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس متذکر شد: طی هفته های گذشته جلسات مختلفی با موضوع اختصاص سهمیه سوخت با مسئولان دست اندرکار دولتی داشتیم که تصمیم بر این گرفته شد میزان سهمیه ها پس از تعیین و تثبیت اطلاع رسانی شود. اگر چه اصل سهمیه روزانه که در حال حاضر۲۰۰ هزار لیتر برای ایثارگران جسمی و حرکتی است تغییر نخواهد یافت اما احتمال افزایش آن نیز وجود دارد.

اسرافیلی در خصوص برخی طرح ها و پیشنهادات برای افزایش سهمیه بنزین روزانه جامعه ایثارگری خاطرنشان کرد: همانطور که در هفته گذشته اعلام شد، در حال حاضر میزان مصرف سهمیه جامعه ایثارگری ۲۰۰ هزار لیتر در روز تعیین شده است اما این مقدار پس از نشست هفته آینده برای گروه های خاص ایثارگری تعیین و اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیرعامل انجمن جانبازان نخاعی کشور یادآور شد: با پیگیری های بنیاد شهید و شبکه ایثارگران و جانبازان نخاعی، الحمدالله تاکنون سهمیه ۲۰۰ هزار لیتری جامعه ایثارگری به تثبیت رسیده است اما نوع توزیع و تقسیم بندی برای گروه های خاص بستگی به نشست هفته آینده دارد که پس از

تعیین سهمیه اعلام خواهد شد.

وی در پایان از تلاش و پیگیری های مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت نفت در تعیین و اختصاص سهمیه سوخت خودروی جانبازان جسمی و حرکتی تقدیر و تشکر کرد.

منبع: فاش نیوز

درباره ی علیرضا آقا میرزایی

مطلب پیشنهادی

ارائه توضیحات و توصیه‌هایی در خصوص آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران به ارائه توصیه‌ها، توضیحات و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *