مجلس بیمه تکمیلی ایثارگران را به بنیاد برمی گرداند

نماینده ایثارگر مجلس بر واگذاری بیمه تکمیلی به بنیاد شهید و امور ایثارگران در لایحه بودجه سال آینده تاکید کرد.

مجلس بیمه تکمیلی ایثارگران را به بنیاد برمی گرداند

خبرگزاری راست قامتان: نماینده ایثارگر مجلس بر واگذاری بیمه تکمیلی به بنیاد شهید و امور ایثارگران در لایحه بودجه سال آینده تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، سلیمانی نماینده ایثارگر مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از بخشنامه دولت در واگذاری بیمه مکمل ایثارگران به دستگاه های دولتی متذکر شد: به عنوان نماینده ملت، من معتقد به اعمال قانون هستم و در مورد بیمه مکمل ایثارگران باید طبق قانون عمل شود و به همان صورتی که قبلا در قانون ذکر شده است، موضوع باید برگردد و بنیاد شهید وظیفه ذاتی خود را انجام دهد.

وی با اشاره به الزام دولت به اجرای قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی متذکر شد: دولت باید به قانون برنامه ششم توسعه در مورد ایثارگران عمل کند و اگر غیر از این باشد، از وظیفه خود عدول کرده است.

سلیمانی ادامه داد: اگر دولت در لایحه بودجه در مورد واگذاری بیمه تکمیلی به دستگاه های دولتی اصرار بورزد، خود مجلس آن را حذف و مجددا” این موضوع را به بنیاد شهید واگذار خواهد کرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه خاطر نشان کرد: در صورتی که دولت تقاضای تامین اعتبارات مالی برای بیمه مکمل ایثارگران را داشته باشد، مجلس آمادگی تصویب ردیف های اعتباری برای آن را دارد، به شرطی که مبلغ دقیق و محل مصرف اعتبارات را تعیین و به مجلس شورای اسلامی اعلام کند./فاش نیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *