مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد حقوق و مزایای جانبازان، آزادگان و رزمندگان و خانواده شهدا با تنزل پست سازمانی کسر نمی‌شود

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با ابلاغ قانون اعلام کرد: در صورت تنزل پست سازمانی جانبازان، آزادگان و رزمندگان شاغل و والدین، همسران و فرزندان شهدا حقوق و مزایای آنان کاهش نمی‌یابد.

خبرگزاری راست قامتان،به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، سید مجید صدری  اعلام کرد: در اجرای تبصره ۲ بند (ذ) ماده ۸۷ قانون برنامه پنج‌ساله ششم برنامه توسعه و به‌منظور ارج نهادن به ایثارگران، این مزایا در نظر گرفته‌شده است و محاسبات مربوط به ماده‌قانونی مزبور در سیستم اطلاعاتی منابع انسانی HRIS پیش‌بینی‌شده و قابل برقراری و جاری‌سازی در احکام پرسنلی مشمولین است.

وی افزود: این مزایا برای رزمندگان با دارا بودن حداقل سابقه ۶ ماه حضور در جبهه (در فاصله زمانی ۳۱/۰۶/۵۹ لغایت ۲۷/۰۵/۶۷) و همچنین عدم محکومیت هرکدام از مشمولین بر اساس آراء مراجع قضایی و اداری به تنزل پست، اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: حفظ حقوق و مزایای پست سازمانی بالاتر برای مشمولین که از تاریخ (۰۱/۰۱/۹۶ به بعد مطابق با تاریخ اجرای برنامه ششم توسعه) با تنزل پست مواجه گردیده‌اند، نیز اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *