مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی معرفی شد/ ادای دین به شهدا با عمل به وصیت آنان میسر می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به استان مرکزی ضمن حضور در مراسم معارفه مرتضی انصاری‌فر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار استان مرکزی نیز بازدید کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی معرفی شد/ ادای دین به شهدا با عمل به وصیت آنان میسر می‌شود

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، سید منصور میرمرادی روز چهارشنبه دوم آبان ماه ۹۷ در مراسم معارفه مدیرکل بنیاد استان مرکزی که سید علی آقا زاده استاندار استان مرکزی نیز حضور داشت خدمات‌رسانی به ایثارگران را وظیفه اصلی بنیاد دانست و گفت: عزیزان ایثارگر حق بسیار بزرگی بر گردن کشور و ملت ما دارند و همه ما باید تلاش کنیم که به هر طریق ممکن به این عزیزان خدمات‌رسانی کنیم، زیرا این کمترین کاری است که می‌توان در مقابل فداکاری‌های آنان انجام داد.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: ارائه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تکریم کسانی است که با ایثار و مقاومت از اسلام، انقلاب و کشور دفاع کردند.
وی با اشاره به اهمیت خدمت به ایثارگران گفت:‌ کسانی که برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت قبول مسئولیت می‌کنند و پا در مسیر خدمت به افرادی می‌گذارند که اعضای خانواده و یا سلامتی خود را به‌پای نظام و دفاع از آرمان‌های انقلاب و امام فدا کرده‌اند، اجر و پاداشی بسیار گهربار دارند.
میرمرادی همچنین خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را نوعی عبادت دانست و بیان کرد: مهم‌ترین عامل برای موفقیت همه مسئولان خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و تلاش برای رفع مشکلات آنان است.
در این مراسم با اهدای لوح تقدیری به خانواده مرحوم محمدصادق دوخایی از زحمات وی به‌عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی تقدیر شد و مرتضی انصاری‌فر به‌عنوان مدیرکل جدید این اداره کل معرفی شد.
گفتنی است انصاری فر دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته علوم اجتماعی است و سابقه ۲۵ سال حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران را در کارنامه دارد و پیش از این به عنوان رییس بنیاد شهرستان اراک و معاون تعاون و امور اجتماعی استان مرکزی مشغول به خدمت بوده است.
سید منصور میرمرادی همچنین در سفر خود به استان مرکزی از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار این استان نیز بازدید کرد.
وی در این بازدید با بیان اینکه با صبر و ایثار می‌توان از همه مشکلات عبور کرد، اظهار داشت: امنیت و آسایش امروز کشورمان با ایثار شهدا و ایثارگران به دست آمده است و همه ما مدیون آن‌ها هستیم، اما این مسئله نباید تنها به صورت زبانی مطرح شود و ادای دین به این عزیزان تنها با عمل به وصیت آن‌ها و خدمت‌رسانی صادقانه ممکن خواهد شد.
میرمرادی با اعلام رضایت از خدمات انجام شده بنیاد استان مرکزی در جهت ایجاد مجتمع فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی برای خانواده شهدا و ایثارگران گفت: باید به‌منظور ارج نهادن به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اتمام این پروژه با سرعت و جدیت پیگیری شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر لزوم تسریع در روند تکمیل پروژه گفت: امیدواریم این مجتمع تا پایان سال جاری تکمیل شود تا خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و عموم مردم بتوانند از ظرفیت‌های آن به خوبی استفاده کنند.
وی یکی از مهم‌ترین اهداف این مجتمع را افزایش رضایتمندی جامعه شاهد و ایثارگر دانست و گفت: با بهره‌برداری کامل از این مجتمع گام مهمی در جهت تأمین نیازهای جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان برداشته می‌شود.
گفتنی است حسن مصلحی مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این سفر معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد را همراهی می‌کرد./ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *