نخستین مرحله کارت‌های ایثارگری جانبازان زیر ۲۵ درصد ارسال شد

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: بیش از ۶۰۰۰ کارت هوشمند ایثارگری برای جانبازان زیر ۲۵ درصد متقاضی ارسال شد.

نخستین مرحله کارت‌های ایثارگری جانبازان زیر 25 درصد ارسال شد

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، محمود پاکدل با اعلام خبر ارسال کارت‌های ایثارگری جانبازان زیر ۲۵ درصد گفت: طبق دستور حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران مقرر شد که برای ۳۲۲ هزار جانباز زیر ۲۵ درصد برای نخستین بار کارت هوشمند ایثارگری صادر شود، ازاین‌رو تاکنون از ۲۶ هزار جانبازی که درخواست دریافت کارت ایثارگری را در سامانه خدمات الکترونیک ایثار ثبت کرده‌اند ۶۰۰۰ کارت ایثارگری ارسال شد.
وی تأکید کرد: این کارت‌ها به‌منظور شناسایی جانبازان زیر ۲۵ درصد در سازمان‌ها و نهادها و استفاده از تسهیلات فرهنگی و تفریحی مشمولین صادر می‌شود.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد با تشریح مراحل توزیع کارت‌های ایثارگری ادامه داد: تا بهمن‌ماه ۱۳۹۷ تمامی کارت‌های ایثارگری جانبازان زیر ۲۵ درصد صادر خواهد شد بنابراین تقاضا داریم جانبازانی که پیش‌ازاین نام کاربری و رمز ورود برای سامانه خدمات الکترونیک ایثار دریافت کرده‌اند با مراجعه به این سامانه درخواست خود را برای دریافت کارت ایثارگری ثبت کنند.
پاکدل در مورد روش دریافت نام کاربری و کلمه عبور سایر جانبازان نیز گفت: جانبازان عزیز باید به مرکز ارتباطات و مراجعات (هاتف) بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و یا محل دارای پرونده مراجعه کنند و پس از دریافت نام کاربری و رمز ورود برای ثبت درخواست دریافت کارت ایثارگری در سامانه خدمات الکترونیک ایثار اقدام نمایند.

۳ دیدگاه

  1. سلام شوهرم ،۲۰درصد جانبازی شیمیایی دارد ۱۲سال است کمیسون نفرستادن..واعلام میدارن که پرونده تمامی جانبازان شیمیایی بسته شده و درصدری بیشتری به انها تعلق نمیگیرد..ایا صحت دارد..
    شوهرم یه گواهی مجروحیت موج انفجار خمپاره دارد وسالهاست طبق مدارک تحت نظر روانپزشک است..ودکترش او را از کار افتاده تشخیص داده ولی هیچ رسیدگی برای درصد این موزد هم نشده

  2. شوهرم ،۲۰درصد شیمیایی دارد ۱۲سال است کمیسون نفرستادن..واعلام میدارن که پرونده تمامی جانبازان شیمیایی بسته شده و درصد بیشتری به انها تعلق نمیگیرد..ایا صحت دارد..
    شوهرم یک گواهی مجروحیت موج انفجار خمپاره دارد وسالهاست طبق مدارک تحت نظر روانپزشک است.و او را از کار افتاده تشخیص داده ولی هیچ رسیدگی برای درصد این موزد هم نشده

  3. سلام بنیاد جانبازان فکری برای جانبازان زیر ۲۵ درصد هستن و فاقد شغل و درامد هستند فکری بکنند واقعا این قشر در فشار اقتصادی و معیشتی هستند و صداشون در نمیاد ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *