نشست مسئولان بنیاد با جمعی از فرزندان شهدا برگزار شد

نشست جمعی از معاونان و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران با فرزندان شهدا و فعالان تشکل های شاهد و ایثارگر در سالن فردوسی دانشگاه تهران برگزار شد.
نشست مسئولان بنیاد با جمعی از فرزندان شهدا برگزار شد

خبرگزاری راست قامتان: در این نشست که با حضور عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد و مهدی ایزدی معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد برگزار شد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران به ارائه مسائل جامعه ایثارگری پرداختند و سؤالات خود را مطرح کردند و مسئولان بنیاد به سؤالات مطرح شده پاسخ دادند.
معاون بهداشت و درمان بنیاد در این نشست به ارائه تاریخچه ارائه خدمات درمانی به جامعه ایثارگری پرداخت و گفت: با توجه مصوبه مجلس شورای اسلامی مسئله درمان ایثارگران شاغل نیز مجدداً به بنیاد سپرده شده و امیدواریم با کمک دولت و مجلس و تأمین به‌موقع بودجه لازم زمینه ارائه مناسب خدمات درمانی توسط بنیاد فراهم شود.
معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد نیز ضمن تشکر از برگزارکنندگان این نشست و پس از پاسخ به پرسش‌های مطرح شده گفت: برای اینکه این نوع نشست‌ها نتیجه بسیار خوبی داشته باشد بهتر است به صورت تخصصی و هر جلسه با حضور یکی از مدیران بنیاد برگزار شود تا به تمام مسائل و مشکلات پاسخ داده شود.
در این نشست حجت الله امانی مدیرکل حوزه ریاست بنیاد، خداکرم کولیوند مدیرکل تأمین مسکن و امور گلزارها، سردار حسن زاده مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد، اسلام کریمی سرپرست صندوق قرض‌الحسنه شاهد و عادل مهری مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان شاهد و ایثارگر نیز به گفت‌وگو با دانشجویان پرداختند و به سؤالات مطرح شده پاسخ دادند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *