نظر مدیر کل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید در مورد میزان درصد جانبازی تاج

مدیر کل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد میزان درصد جانبازی رئیس فدراسیون فوتبال نظر خود را بیان کرد.

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، بحث درصد جانبازی مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در این روزها نقل محافل ورزشی است و به قول دکتر طائبی مدیر کل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران  ظاهرا مساله اصلی ورزش کشور همین میزان درصد جانبازی رئیس فدراسیون فوتبال شده است! در این رابطه دکتر طائبی در مورد میزان درصد جانبازی مهدی تاج گفت: بیش از ۱۰ سال است تاج به کمیسیون مراجعه نکرده اند. رئیس فدراسیون فوتبال از ۴۵ درصد جانبازی  برابر آئین نامه برخوردار شده اند و ایشان هم مثل همه جانبازان با توجه به گذشت زمان می توانند جهت تجدید نظر در خصوص درصد جانبازی مجدد در کمیسیون شرکت کنند.

دکتر طائبی در مورد میزان ۵۰ درصدی جانبازی مهدی تاج تاکید کرد: این نظر متخصصان و پزشکان خارج از کمیسیون می‌باشد که با گذشت زمان و افزایش سن و تعویض مفصل راست و زانو افزایش دیگر عوارض چنین نظری داشته اند که پرونده ایشان در کمیسیون مطرح و تصمیم گیری قطعی با نظر کمیسیون است. بنابراین برای تصمیمات  دقیق و رسمی، پرونده ایشان باید در کمیسیون پزشکی مطرح که با توجه به عوارض موجود ممکن است تغییراتی در درصد جانبازی ایشان به وجود بیاید.

با توجه به اینکه مهدی تاج در ۱۰ سال گذشته به کمیسیون پزشکی مراجعه نکرده و با توجه عمل جراحی  لگن و تعویض مفصل مهدی تاج و افزایش سن، افزایش میزان جانبازی مهدی تاج تا بیش از ۵۰ درصد محتمل است.

 

خبرگزاری راست قامتان:

آقای طائبی ضایعات جانبازی (قطع عضو، شیمیایی و …..) با گذشت زمان و افزایش سن شدت یافته وهمچون موریانه سایر عضو ها را خورده و در بسیاری از موارد منجر به عمل جراحی نیز می گردد برای مثال کسی که پایش قطع شده است به مرور زمان دچار ناراحتی اعصاب وروان ،انحراف کمر، دیسک کمر وگردن، ساییدگی مفصل زانوی پای مقابل، تنگی کانال عصب هردو مچ دست و آرتروز کتف وشانه به علت استفاده زیاد از عصا می گردد ولی در کمیسیون های پزشکی شما به این نکات هیچ توجهی نمی شود و پزشک کمیسیون شما اظهار می دارد که اگر ۱۰ بار هم عمل شوید درصد شما افزایش پیدا نمی کند

آقای طائبی این قانون شامل همه ی جانبازان می شود و باید برای همه اجرا گردد پس چرا ؟ ؟ ؟ فقط یک عده ی  خاص می توانند از آن استفاده کنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *