هزینه درمانی خانواده ‌های ایثارگران و جانبازان ۱۰۰ درصد پرداخت می‌شود

مشاور امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری از پرداخت تمامی هزینه‌های درمانی خانواده‌های ایثارگران و جانبازان خبر داد و گفت: اقداماتی که توسط دولت در راستای حمایت از ایثارگران و خانواده‌های شهدا انجام شده شعارگونه نیست.

مشاور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری در اردبیل: هزینه‌ درمانی خانواده‌های جانبازان پرداخت می‌شود

 

خبرگزاری راست قامتان، حجت‌الاسلام پرویز ولی‌زاده صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران استان اردبیل اظهار داشت: ارتقای خدمات و امکانات رفاهی و درمانی به ایثارگران و جانبازان از جمله مهمترین سیاست‌هایی بوده که در دولت با جدیت دنبال می‌شود و در این راستا اقدامات خوبی انجام شده است.

وی از پرداخت تمامی هزینه‌های درمانی خانواده‌های ایثارگران و جانبازان خبر داد و افزود: اقداماتی که توسط دولت در راستای حمایت از ایثارگران و خانواده‌های شهدا بوده شعارگونه نبوده و به ضرورت توجه به این قشر باور اساسی داشته و به دنبال استفاده ابزاری از نام ایثارگران و شهدا نیست.

مشاور امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری ساماندهی ایثارگران بدون متولی را از تلاش‌ها و اولویت‌ها مهم برشمرد و بیان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه از مهمترین برنامه‌ها در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و سالم‌سازی جامعه بوده که دولت به این موضوع توجه جدی داشته و در این مسیر گام‌های اساسی برداشته است.

ولی‌زاده اردبیل را از استان‌های برتر در خدمات‌رسانی به قشر ایثارگران و خانواده‌های شهدا دانست و تصریح کرد: برای حفاظت و صیانت از نظام و انقلاب ۲۳۰ هزار شهید نثار کشور شده است و امکان تضعیف در چنین نظامی که با ایثار شهدا و جانبازان به پیروزی رسیده است وجود ندارد.

مشاور امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری با اشاره ه مشکلات اقتصادی کشور و تحریم‌های ظالمانه دشمنان گفت: برای ساماندهی اوضاع اقتصادی کشور باید با تاسی از رزمندگان ایثارگرانه وارد میدان شده و  تلاش کنیم تمامی مشکلات موجود را با تکیه بر توانمندی‌های موجود در کشور برطرف کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *